Bauskas novada dome

Jaunumi


Deputāti komitejā atbalsta grozījumus Svētku pabalstu nolikumā2015.09.09 Komentāri (0) Deputāti komitejā atbalsta grozījumus Svētku pabalstu nolikumā

Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē 9.septembrī deputāti lēma par vienu darba kārtības jautājumu – Par grozījumiem Bauskas novada domes 2011.gada 25.augusta saistošajos noteikumos Nr.17 „Par svētku pabalstiem Bauskas novadā”.

Lēmuma sagatavotāja Sociālā dienesta vadītāja Iveta Kubliņa skaidroja, ka izmaiņas nolikumā veiktas divos punktos, kas skar pabalsta par jaundzimušā piedzimšanu saņemšanu. Grozījumi nolikumā paredz, ka jaundzimušā vecāki varēs saņemt pabalstu par jaundzimušo ari tad, ja deklarēšanās laiks nebūs iepriekš noteiktie 12 mēneši. Kā atzina I. Kubliņa, šādu norādi jau ir devuši Valsts kontroles speciālisti.

Nolikuma grozījumos paredzēts atcelt arī nosacījumu, ka dažādās pašvaldībās deklarētajiem vecākiem bija jāiesniedz izziņa par to, ka citā pašvaldībā deklarētais bērna vecāks nav saņēmis šādu pabalstu savā pašvaldībā. Kā norādīja I.Kubliņa, divu gadu laikā, kopš tiek izmaksāts šis pabalsts, šādu precedentu nav bijis.

2014.gadā jaundzimušā pabalstu saņēmušas 252 ģimenes, bet šā gada 8 mēnešos 166 ģimenes.

Komitejas deputāti šo lēmuma projektu atbalstīja vienbalsīgi.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

FOTO "Bauskas Dzīve"


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas