Bauskas novada dome

Jaunumi


Deputāti atbalsta pabalsta palielinājumu audžuģimenēm un aizbildņiem2016.12.15 Komentāri (0) Deputāti atbalsta pabalsta palielinājumu audžuģimenēm un aizbildņiem

Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē 14.decembrī deputāti izskatīja un virzīja izskatīšanai domes sēdē lēmuma projektu par pašvaldības līdzdalību pašvaldības SIA „Bauskas slimnīca”, kā arī apstiprināja Bauskas slimnīcas vidējā termiņa darbības stratēģiju 2016.-2018. gadam, kurā noteikti konkrēti sasniedzami mērķi un šo mērķu sasniegšanai veicamie uzdevumi atbilstoši pašvaldības un Kapitālsabiedrības attīstības un plānošanas dokumentiem.

Deputāti atbalstīja grozījumus saistošajos noteikumos par Bauskas novada pašvaldības sociālās palīdzības pabalstiem, kuros veica korekcijas piešķiramo pabalstu apjomā audžuģimenēm un aizbildņiem.  Pašreiz aizbildnībā atrodas ap deviņdesmit Bauskas novada bērnu, kā arī 19 bērni ievietoti audžuģimenēs.

 Diskusiju rezultātā tika atbalstīts Sociālā dienesta vadības ieteiktais jaunais pabalsta veids – pabalsts konkrētu rehabilitācijas mērķu sasniegšanai. Komitejas deputātu atbalstītie grozījumi vēl jāskata Finanšu komitejas un domes sēdē.

Deputāti atbalstīja grozījumus saistošajos noteikumos par dzīvokļa pabalstu bērnam bārenim un bērnam, kas palicis bez vecāku gādības. Nepalielinot līdzšinējo pabalsta apjomu, atsevišķi tika izdalīts pabalsta veids – malkas iegādei apkures sezonā.

Deputāti atbalstīja Sociālā dienesta sagatavoto lēmuma projektu par grozījumiem lēmumā par Bauskas novada pašvaldības iestāžu maksas pakalpojumu cenrāžu apstiprināšanu, kurā tiks iekļautas pakalpojumu izmaksas jaunajā Higiēnas centrā – dušas izmantošana, veļas mazgāšana un veļas žāvēšana, kas apmeklētājiem būs pieejami no nākamā gada. Šie ierosinājumi vēl jāskata Finanšu komeitejā un domes sēdē.

Andra Matuļenko,

sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas