Bauskas novada dome

Jaunumi


Dāviņu pagastā maina Teņu pasta nodaļas darbības modeli un darbalaiku2018.12.19 Komentāri (0) Dāviņu pagastā maina Teņu pasta nodaļas darbības modeli un darbalaiku

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Bauskas novada Dāviņu pagastā no 2018.gada 19.decembra tiek mainīts Teņu pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Dāviņu pagasta Teņos visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.10 līdz 11 tiks nodrošināti līdzšinējā nodaļas atrašanās vietā Raiņa ielā 1, Dāviņos, vai arī iedzīvotāji varēs tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Teņu pasta nodaļā, kur vidēji dienā tiek noformēti tikai trīs pasta sūtījumi, kas rada Latvijas Pastam ikgadējos zaudējumus 3700 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.

 

Tāpat kā līdz šim, Teņu pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

 

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c.

 

Ar pastnieka starpniecību Dāviņu pagasta iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67608486 vai 67608488. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Dāviņu iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 23281223.

 

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Teņu pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 25700090 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Iecavas pasta nodaļu Rīgas ielā 12a, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās no plkst.8 līdz 18, pārējās darbdienās no plkst.8 līdz 17 un sestdienās no plkst.9 līdz 13.

 

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka Latvijas Pastam katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

 

Dāviņu pagasta iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām pēc 19.decembra tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs no 20.novembra.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas