Bauskas novada dome

Jaunumi


CFLA aicina uz rudens semināru ciklu „Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”2019.11.07 Komentāri (0) CFLA aicina uz rudens semināru ciklu „Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”

Trešdien, 27.novembrī, ar semināru Rundālē Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) noslēgs rudens semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā.

CFLA direktore Anita Krūmiņa: „Jau sesto reizi pulcēsim ES fondu projektu īstenotājus un interesentus semināru ciklā Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā. Gatavojot semināru programmu, raugāmies, lai tajā būtu kā aktualitāšu sadaļa par ES fondu progresu un nākotnē gaidāmo, tā arī praktiski ieteikumi un pieredzes stāsti no projektu īstenotājiem. Esam pateicīgi klientiem, kuri gatavi ar saviem stāstiem dalīties – reizēm tie sniedz iedvesmu, reizēm – mācību, taču vienmēr klausāmi ar interesi.”

Semināros CFLA sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Finanšu ministriju, Labklājības ministriju, Finanšu nozares asociāciju un ES fondu projektu īstenotājiem stāstīs par aktualitātēm un nākotnes perspektīvām ES fondu jomā. Seminārā Finanšu nozares asociācija dalīsies ar noderīgu informāciju potenciālā ES fondu darījumu partnera izvērtēšanā. Tāpat dalīsimies ar zināšanām un uzkrāto pieredzi vienmēr aktuālajā tēmā – iepirkumu veikšanā. Semināros runāsim arī par valsts atbalsta jautājumiem un pašvaldību aizņēmumu tēmu. Ar pieredzi – kā veiksmēm, tā izaicinājumiem - projektu īstenošanā dalīsies ES fondu finansējuma saņēmēji. Semināru laikā būs iespējams saņemt arī individuālas klātienes konsultācijas par ES fondu projektu e-vidi.

Zemgalē seminārs notiks 27. novembrī plkst. 11.00 Rundāles multifunkcionālajā centrā  Pilsrundālē 1, Rundāles novadā.

Darba kārtība šeit.


Pieteikšanās semināra apmeklējumam un darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā. Lūdzam semināru apmeklējumam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

 

 

 

 

Avots: Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA)


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas