Bauskas novada dome

Jaunumi


Biedrības “Laiks Jauniešiem” rīkotajā viktorīna “Zini vai mini” piedalās 84 dalībnieki no visas Latvijas2020.07.21 Komentāri (0) Biedrības “Laiks Jauniešiem” rīkotajā viktorīna “Zini vai mini” piedalās 84 dalībnieki no visas Latvijas

Sestdien, 18.jūlijā, Īslīces Kultūras namā norisinājās biedrības "Laiks Jauniešiem" un Īslīces pagasta pārvaldes rīkotā viktorīna "Zini vai mini".

Pasākumā piedalījās 17 komandas, kopumā pulcējot 84 dalībniekus. Viktorīnā dalībniekiem nācās atbildēt uz dažādiem jautājumiem par Latviju un izpildīt āķīgus organizatoru sagatavotos uzdevumus.

Jauniešu komandai «Piecstūris» kapteine bija Katrīna Kazlauska. Viņa sludinājumu par viktorīnu ieraudzījusi internetā un sākusi veidot komandu dalībai pasākumā. Galvenā doma bijusi panākt daudzpusību zināšanās. «Domāju, ka veicas ļoti labi. Galvenais, lai ir jautri, un jautra kompānija arī uzlabo rezultātus,» teic K. Kazlauska.

 

 

Sīvā konkurencē viktorīnā trešo vietu izcīnīja komanda "Meitenes no marsa", kas tikai par vienu punktu apsteidza 4.vietas ieguvējus "Lieliskā kompānija". Otrajā vietā pasākumu noslēdza komanda "Savējie", bet pārliecinošu uzvaru ar deviņu punktu pārsvaru izcīnīja "Ar franču vieglumu".

 

Komandā  “Ar franču vieglumu” bija Codes pamatskolas direktore Laila Jurcika un izglītības iestādes skolotājas. Komandas kapteine teic, ka komanda jau ir iespēlējusies, tai ir panākumi - pagājušajā gadā iekļuva viktorīnas «Prāta spēles» Latvijas finālā. Tāpēc arī šoreiz viktorīnā “Zini vai mini” galvenā doma bija par uzvaru, kas arī izdevās.

 

Biedrības "Laiks Jauniešiem" aktīvisti pateicas visiem dalībniekiem, organizatoriem, brīvprātīgajiem un atbalstītājiem - bez Jūsu atbalsta šāda veida pasākums nebūtu iespējams. Zinot gribošiem un aktīviem jauniešiem pieder rītdiena!

 

Foto: ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja: 
Katrīna Jankovska,
Biedrības "Laiks Jauniešiem" sekretāre, , 
mob.t. +371 28646934, e-pasts: info@laiksjauniesiem.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas