Bauskas novada dome

Jaunumi


Bauskas Valsts ģimnāzijā mācību process atsāksies ierastos apstākļos.2014.10.21 Komentāri (0) Bauskas Valsts ģimnāzijā mācību process atsāksies ierastos apstākļos.

Kā informē Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas novada administrācija” Saimnieciskās nodaļas vadītājs Mārtiņš Vilciņš: „2014.gada 20.oktobrī Bauskas Valsts ģimnāzijā notika būvsapulce par projekta „Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas sākumskolas ēku energoefektivitātes paaugstināšanas rekonstrukciju” īstenošanas gaitu. Tajā piedalījās gan pašvaldības pārstāvji, gan projekta vadītājs Juris Šaitāns no būvfirmas „Starbag”,  gan SIA "DAKC" pārstāvji, kuri piegādā siltummezgla detaļas, kā arī veic to montāžu. Darbu izpildītāji apliecināja, ka Bauskas sākumskolā siltums varētu tikt pieslēgts 24 oktobrī, bet Bauskas Valsts ģimnāzijā pilnā apmērā 31.oktobrī -  kā tas bija solīts.  Tāpat noslēgumam tuvojas arī Bauskas sākumskolas 1.stāva apdares darbi, ko veic apakšuzņēmējs SIA „ Garlic”. Darbu izpildītājs – apakšuzņēmējs SIA „Garlic” apgalvoja, ka darbi tiks pabeigti līdz 2014. gada 3.novembrim. Turpinās darbi izglītības iestādes ēdamtelpā un virtuves zonā, kuru pabeigšanai nepieciešamas vēl vismaz 2 nedēļas.”

Pēc brīvlaika skolēni Bauskas Valsts ģimnāzijā un Bauskas sākumskolā varēs atgriezties siltās telpās un sekmīgi uzsākt pēdējo mācību posmu šajā gadā.

Attēlam ilustratīva nozīme

Aija Spriņķe,
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas