Bauskas novada dome

Jaunumi


2017.01.24 Komentāri (0) "Bauskas rajona lauku partnerība" saņēmusi Atzinības rakstu par profesionālu pieeju un sadarbību 2016.gadā

Biedrībai „Bauskas rajona lauku partnerība” pasniegts Atzinības raksts par profesionālu pieeju un sadarbību 2016.gadā. Atzinības rakstu ar savu parakstu apliecinājuši LR Zemkopības ministrijas, Lauku atbalsta dienesta, Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra, Valsts lauku tīkla un Latvijas Lauku foruma pārstāvji.

Pagājušajā nedēļā 17.-18.janvārī Siguldas novada Allažu pagastā notika Latvijas Lauku foruma organizēts mācību seminārs par LEADER pieejas īstenošanu un administrēšanu vietējās rīcības grupām, kurā tika pārstāvētas teju visas vietējās rīcības grupas Latvijā, arī biedrība „Bauskas rajona lauku partnerība”.

Līdztekus jaunu zināšanu ieguvei par organizāciju vadību un ideju ģenerēšanu, dalījāmies pieredzē un uzzinājām par gaidāmajām izmaiņām normatīvajos aktos. Semināra neformālajā daļā „Bauskas rajona lauku partnerība” kopā ar citām vietējās rīcības grupām tika sumināta 10 pastāvēšanas gadu jubilejā, kas apritēja pagājušajā gadā. Tika saņemts arī Lauku atbalsta dienesta uzteikums par kvalitatīvi sagatavotiem maksājuma pieprasījumiem.

2016.gads bijis ražens biedrības darbībā. Apstiprināta biedrības izstrādātā „Bauskas rajona vietējās attīstības stratēģija 2015.-2020.gadam” ar finansējumu vairāk nekā 1,9 miljoni eiro Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu teritoriju attīstībai. Izsludināta pirmā projektu konkursa kārta, kurā iesniegti 56 projektu iesniegumi un apstiprināti 25 projekti. Tuvākajā laikā tiks izsludināta otrā projektu konkursa kārta.

Biedrība "Bauskas rajona lauku partnerība" izsaka pateicību biedriem, valdes locekļiem, LEADER atbalsta pretendentiem un saņēmējiem, kā arī visiem aktīvajiem mūsu teritorijas iedzīvotājiem par iniciatīvu, sadarbību, atbalstu un kopā būšanu.

Esam lepni par šādu mūsu darba novērtējumu! Kopā mēs varam, un kopā mums izdosies!

Inese Bramane
Biedrības "Bauskas rajona lauku partnerība" administratīvā vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas