Bauskas novada dome

Jaunumi


Bauskas novada VPVKAC pēc iepriekšēja pieraksta klientu apkalpošanu klātienē atsāk VSAA un VZD, noteikti VID pakalpojumi – 3 darba dienas nedēļā2020.06.11 Komentāri (0) Bauskas novada VPVKAC pēc iepriekšēja pieraksta klientu apkalpošanu klātienē atsāk VSAA un VZD, noteikti VID pakalpojumi – 3 darba dienas nedēļā

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) no 10.jūnija atsāk klientu apkalpošanu klātienē. Lai ievērotu piesardzības pasākumus, apkalpošana tiks organizēta tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

VSAA Bauskas klientu apkalpošanas centrā uz konsultāciju var pieteikties pa tālruni – 63924206 vai elektroniski – bauska@vsaa.gov.lv. Iesniegumus iespējams atstāt arī VSAA pasta kastītē.

 

 

 

 

Klienti tiek lūgti ierasties precīzi norādītajā laikā un klientu apkalpošanas zālē ieiet tikai tad, kad tiks uzaicināti. Klientu apkalpošanas centru telpās VSAA aicina ievērot distanci, izmantot savus mutes un deguna aizsegus un personiskos rakstāmpiederumus. Riska grupas personas un apmeklētājus ar elpceļu saslimšanas pazīmēm VSAA lūdz no klātienes apmeklējuma atturēties.

 

Valsts zemes dienests (VZD) apmeklētājus klātienē sāks pieņemt no 15.jūnija pēc iepriekšēja pieraksta. No 10.jūnija var pieteikties klātienes apmeklējumam pa tālruni 63927131.

 

Valsts ieņēmumu dienests (VID) pakāpeniski atsāks klientu apkalpošanu klātienē – no 10.jūnija apmeklētājiem durvis ver klientu apkalpošanas centrs Rīgā, Talejas ielā 1, iepriekš piesakot apmeklējumu pa tālruni 67120005.

 

Klātienes apkalpošana tiks atjaunota pakāpeniski, stingri ievērojot drošības un piesardzības prasības, tādēļ VID aicina arī turpmāk izmantot iestādes pakalpojumus un saņemt konsultācijas attālināti – izmantojot Elektroniskās deklarēšanas sistēmu vai konsultatīvo tālruni 67120000, vai elektroniskai saziņai e-pastu vid@vid.gov.lv.

 

Citās Latvijas pilsētās VID klientu apkalpošanas centri klātienes apkalpošanu atsāks pakāpeniski, pirms tam izvērtējot Rīgas klientu apkalpošanas centra pieredzi drošas un atbilstošas vides nodrošināšanā.

 

Bauskas novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā otrdienās, trešdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 un piektdienās no plkst.8:00 līdz 16:00 iespējams saņemt šādus VID pakalpojumus:

  1. Iesniegums par algas nodokļu grāmatiņas iesniegšanu/izņemšanu;
  2. Iesniegums par iedzīvotāju ienākuma nodokļa atvieglojumu reģistrēšanu/anulēšanu;
  3. Iesniegums VID EDS lietošanai;
  4. Gada ienākumu deklarāciju pieņemšana.

Bauskas novada pašvaldība, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, turpina darbu Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), iedzīvotājiem sniedzot informāciju par noteiktiem valsts un pašvaldības kompetencē risināmiem jautājumiem.

 

Kasē ir iespējams veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus nekustamā īpašuma nodokļa un zemes nomas apmaksai: pirmdienās no plkst.8:00 līdz 18:00, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst.8:00 līdz 17:00, piektdienās no plkst.8:00 līdz 16:00. Pusdienu pārtraukumā no plkst.12:00 līdz 13:00 var veikt tikai bezskaidras naudas norēķinus.

 

No 10.jūnija Bauskas novada Būvvalde atsāk klientu apkalpošanu klātienē.

 

Pašvaldība aicina iedzīvotājus arī turpmāk izvērtēt jebkuras publiskas iestādes apmeklējuma nepieciešamību un, cik vien tas iespējams, izmantot elektroniskās saziņas līdzekļus un zvanīt, lai saņemtu konsultācijas!

 

Portālā www.latvija.lv ir pieejami vairāk kā 700 e-pakalpojumi. Populārākie e-pakalpojumi:

 

Vairāk informācijas par pakalpojumiem var uzzināt zvanot pa tālruni 66954885 vai mājas lapā www.bauska.lv/VPVKAC

 

Adrese
Uzvaras ielā 1, Bauskā

Bauskas nov., LV-3901
Tālrunis
66954885

E-pasts

bauska@pakalpojumucentri.lv

VPVKAC darba laiks:
P. 8.00 – 18.00
O. 8.00 – 17.00
T. 8.00 – 17.00
C. 8.00 – 17.00
Pk. 8.00 – 16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzzini vairāk par pašvaldībā pieejamajiem valsts pakalpojumiem arī www.latvija.lv/pakalpojumucentri

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas