Bauskas novada dome

Jaunumi


Bauskas novada pašvaldība saņem ceļojošo lāpu2015.11.10 Komentāri (0) Bauskas novada pašvaldība saņem ceļojošo lāpu

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks un pašvaldības izpilddirektors Jānis Kalinka 6.novembrī piedalījās biedrības „Latvijas ģenerāļu klubs” un Daugavpils pilsētas pašvaldības rīkotajā patriotiskajā pasākumā „Latviešu karavīrs laikmetu griežos” Daugavpilī. Pasākums tiek rīkots kopš 2011.gada pirms Lāčplēša dienas svinībām sadarbībā ar kādu no novadu pašvaldībām. 

2016.gadā šādu pasākumu plānots organizēt Bauskas novadā. Tādēļ Raitis Ābelnieks no biedrības „Latvijas ģenerāļu klubs” pārstāvja pulkveža Jura Dalbiņa saņēma ceļojošo lāpu un no viceadmirāļa Gaida Andreja Zeibota ceļojošo lāpstu, lai nākošgad Bauskā nodrošinātu tradicionālo koku stādīšanu un lāpu gājienu šāda pasākuma ietvaros, kā arī virkni citu pēc pašvaldības ieskatiem organizētu aktivitāšu jauniešiem no visas Latvijas divu dienu garumā.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasākuma mērķis ir dažādu Latvijas jaunatnes organizāciju – jaunsargu, skautu un gaidu, mazpulku un vietējo novadu skolu jauniešu grupu saliedēšana kopīgās patriotiskās nodarbībās. Plānots, ka nākamgad Bauskā varētu ierasties ap 300 jauniešu no visas Latvijas, lai piedalītos lekcijās, diskusijās par dažādiem vēsturiskiem notikumiem Latvijā un Bauskas novadā, apmeklētu ievērojamākos kultūras un vēstures pieminekļus, iesaistītos citās pasākuma ietvaros rīkotajās aktivitātēs. 

 

Aija Spriņķe
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas