Bauskas novada dome

Jaunumi


Bauskas novada jauniešu forums 2016.03.24 Komentāri (0) Bauskas novada jauniešu forums "Lecam pa jaunam"

Šā gada 24. un 25. martā Gailīšu pagasta Uzvaras vidusskolā norisināsies jau trešais Bauskas novada jauniešu forums. Šī foruma mērķis ir uzsākt Bauskas novada jaunatnes politikas plānošanas dokumenta izstrādi.

Uz forumu tiek aicināti jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, lēmumu pieņēmēji, darbā ar jaunatni iesaistītie, nevalstisko organizāciju pārstāvji. Kopīgi palūkosimies uz esošo situāciju Bauskas novada pagastos, kā arī meklēsim veiksmīgākos risinājumus izaugsmei.

Foruma pirmā diena būs veltīta intensīvam darbam, strādājot pie darba ar jaunatni stipro un vājo pušu, iespēju un draudu izvērtēšanas katrā Bauskas novada pagastā. Balstoties uz Eiropas Savienības un nacionālās jaunatnes politikas prioritātēm, diskutēsim par Bauskas novada redzējumu darbā ar jaunatni.

Pirmās dienas noslēgumā ikvienam būs iespēja apgūt latviešu dančus un izpausties kādā no radošajām darbnīcām. Otrā diena būs veltīta fiziskām aktivitātēm, iepazīstot Uzvaru, kā arī prezentējot iepriekšējās dienas paveikto. Šogad tiks sākta jauna tradīcija, piedzīvojuma sacensībās pagastu komandas sacentīsies par ceļojošo kausu.

Pieteikšanās dalībai forumā norisinās elektroniski: http://ej.uz/jauniesuforums2016. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties savlaicīgi. No katras Bauskas novada skolas dalībai forumā aicināti pieteikties vismaz 5 skolēni vecumā no 13 gadiem. Par apstiprinājumu dalībai pasākumā sazināsimies personīgi ar katru.

Jauniešu forumu rīko Bauskas Bērnu un jauniešu centrs ciešā sadarbībā ar Bauskas novada administrāciju, Uzvaras vidusskolu, Bauskas novada jauniešu domi un iniciatīvas grupu “BMstudio”.

DARBA KĀRTĪBA ŠEIT

VIDEO: Izglītības un zinātnes ministrija

Kontaktinformācija jautājumiem:
Renārs Manuilovs
Bauskas Bērnu un jauniešu centra
Jaunatnes lietu speciālists
28663569, renars.manuilovs@bauska.lv

 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas