Bauskas novada dome

Jaunumi


Bauskas novada jauniešu dienu maratons sākas Vecsaulē2015.06.04 Komentāri (0) Bauskas novada jauniešu dienu maratons sākas Vecsaulē

Bauskas Bērnu un jauniešu centrs šā gada 4. jūnijā plkst. 16:00 Vecsaulē pie Saietu nama un parkā uzsāks Bauskas novada jauniešu dienu maratonu. Šogad norisināsies astoņas jauniešu dienas katrā Bauskas novada pagastā ar noslēguma pasākumu Bauskas pilsētā.

Jauniešu dienu pasākumos ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties radošās, sportiskās un netradicionālās aktivitātes. Papildus darbosies arī informācijas siena, kur būs iespēja iegūt aktuālāko informāciju par jauniešu iespējām ne tikai Bauskas novadā, bet arī Latvijā un Eiropā.

Bauskas novada jauniešu dienas tiek rīkota Bauskas novada pašvaldības projekta „Kā sauc, tā atsaucas!” ietvaros, kas tiek finansēts Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam atklātā projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes visiem jauniešiem popularizējot līdzdalību un aktīvu dzīvesveidu”.


    

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas