Bauskas novada dome

Jaunumi


Bauskas novada bāriņtiesas darbs ārkārtējās situācijas laikā2021.02.12 Komentāri (0) Bauskas novada bāriņtiesas darbs ārkārtējās situācijas laikā

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Bauskas novada bāriņtiesa no 2020.gada 9.novembra līdz 2021.gada 6.aprīlim normatīvajos aktos paredzētās funkcijas un pienākumus veiks attālināti, t.i., elektroniskā saziņā un pa tālruni. Bāriņtiesas locekļi pagastu teritorijās apmeklētājus līdz 2021.gada 6.aprīlim klātienē nepieņems.

Bāriņtiesa sniegs palīdzību savā ierastajā kārtībā  bērnam vai aizgādnībā esošajai personai, kura vērsīsies pēc palīdzības.

Izņēmuma gadījumos iespējams vienoties ar Bāriņtiesas speciālistiem par klātienes tikšanos, tomēr aicinām rūpīgi izvērtēt jebkādu klātienes konsultāciju nepieciešamību un sazināties galvenokārt telefoniski vai elektroniski. Tikšanās klātienē tiek organizētas, iepriekš sazinoties un vienojoties par konkrētu laiku. Personai ierodoties bāriņtiesā uz konsultāciju klātienē, ir jāizmanto sejas maska.

Bāriņtiesa no 2020.gada 9.novembra līdz 2021.gada 6.aprīlim neveiks notariālos apliecinājumus. Aicinām iedzīvotājus izmantot zvērinātas notāres Zentas Reliņas, prakses vieta Uzvaras ielā 3, Bauskā, Bauskas novadā, tālrunis 63923741, un zvērinātas notāres Aijas Biezās, prakses vieta Dārza ielā 14A, Bauskā, Bauskas novadā, tālrunis 63923429, pakalpojumus.

Bāriņtiesa lūdz iedzīvotājus izvērtēt savu veselības stāvokli un nedoties uz Bāriņtiesu, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem!

Bauskas novada bāriņtiesa kontaktinformācija: ŠEIT


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas