Bauskas novada dome

Jaunumi


Bauskas mākslas skola saņem Bauskas novada pašvaldības Uzslavas rakstu2014.06.06 Komentāri (0) Bauskas mākslas skola saņem Bauskas novada pašvaldības Uzslavas rakstu

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks šī gada 6.jūnijā bija ieradies Bauskas Mākslas skolā, lai pēdējā mācību gada dienā pasniegtu Bauskas novada pašvaldības uzslavas rakstu Bauskas Mākslas skolas kolektīvam, tā pedagogiem un audzēkņiem par viņu ieguldījumu Bauskas pilsētas svētku noformējuma veidošanā.

Cildinošu vārdus viņš veltīja skolas direktorei Mārītei Šulcei ne tikai par savu audzēkņu rosināšanu izdaiļot savu pilsētu, aktīvi iesaistīties pašvaldības organizētajā logo ideju konkursā, kas bija veltīts Bauskas 405.jubilejai, bet arī par personisko ieguldījumu Plūdoņa ielas jaunā noformējuma veidošanā. 

Auduma baneros, kas redzami visā ielas garumā, atpazīstami M. Šulces akvareļi un V.Plūdoņa dzejas rindas. Baneru idejas autore ir M.Šulce. Direktore pavēstīja, ka visdrīzākajā laikā baušķenieki varēs priecāties par jauniem audzēkņu darbiem, kas lieliski papildinās Korfa dārza ainavu, tie tapuši kā audzēkņu prakses darbi.

Aija Spriņķe,
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas