Bauskas novada dome

Jaunumi


Bauskas Centrālā bibliotēka ar 1. jūliju atjauno piedāvātos pakalpojumus2020.07.03 Komentāri (0) Bauskas Centrālā bibliotēka ar 1. jūliju atjauno piedāvātos pakalpojumus

Sākot ar 1. jūliju, Bauskas Centrālā bibliotēka un Bauskas Bērnu bibliotēka atjauno piedāvātos pakalpojumus pilnā apjomā, ievērojot valstī noteikto sociālo distancēšanos un dezinfekcijas līdzekļu lietošanu.

  • Atrodoties bibliotēkā, jāievēro 2 metru distance vienam no otra.
  • Maksimālais lasītāju uzturēšanās laiks abonementā – 30 minūtes. Studenti mācību nolūkos bibliotēkā varēs uzturēties līdz 3 stundām, ievērojot 2 metru distanci.
  • Bibliotēkas lietotājiem tiek nodrošināta brīva piekļuve krājumam, pirms tam dezinficējot rokas ar dezinfekcijas līdzekli.
  • Bibliotēka aicina apmeklētājus krājuma vienības pirms bibliotēkas apmeklējuma rezervēt, izmantojot elektronisko katalogu vai zvanot uz tālr. 63960580 vai rakstot uz e-pasta adresi abonements@bauskasbiblioteka.lv.
  • Lietotājs datoru var izmantot ne ilgāk kā 1 stundu.
  • Bibliotēkai ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju bibliotēkā un aicināt tās atstāt bibliotēku, rekomendējot doties uz mājām un sazināties ar savu ģimenes ārstu. Tāpat bibliotēka lūdz ievērot klepošanas un šķaudīšanas higiēnu, aizliekot priekšā elkoni.
  • Nodotās grāmatas un žurnāli tiek ievietoti 72 stundu ilgā karantīnā pirms atkārtotas ievietošanas krājumā.
  • Tiek veikta regulāra telpu, virsmu un inventāra dezinfekcija, kā arī regulāra telpu vēdināšana, atverot logus.

Bibliotēku apmeklētāji tiks apkalpoti, ievērojot noteiktos drošības pasākumus – izvietotas aizsargbarjeras, ievērota divu metru distance, veikta roku un virsmu dezinfekcija, lietotas sejas maskas, ierobežota pakalpojumu sniegšana un uzturēšanās laiks bibliotēkā.

Šāda kārtība būs spēkā līdz ierobežojumu atcelšanai.

Bauskas Centrālās bibliotēkas lietošanas noteikumu ierobežojumi lietotāju apkalpošanā šeit.

Ar LR KM rīkojumu Nr.2.5-1-64 ”Par sociālās distancēšanās nodrošināšanu bibliotēkās” var iepazīties šeit.

Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Papildus informācija, zvanot 63960580, vai rakstot epastu biblioteka@bauskasbiblioteka.lv 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas