Bauskas novada dome

Jaunumi


Bauskas BJC ģitārspēles pulciņš gūst panākumus konkursā „Es un mūzika”2016.04.28 Komentāri (0) Bauskas BJC ģitārspēles pulciņš gūst panākumus konkursā „Es un mūzika”

23.aprīlī Rīgā Bērnu un jauniešu centrā ”Kurzeme” notika ģitārspēles ansambļu un solistu konkurss „Es un mūzika”. Pirmoreiz uz šo konkursu devās Bauskas BJC ģitārspēles pulciņa dalībnieki Edgars Liepa un grupas ”Epizode” meitenes Linda Laizāne, Liene Lote Kalniņa, Dita Liepiņa. 

Pulciņa vadītājs Aigars Voitišķis apliecina, ka mūsu jaunieši konkursā sevi parādīja lieliski un attiecīgs bija arī žūrijas vērtējums. Grupa „Epizode” ieguva 40 punktus un 1.pakāpes diplomu. Edgars Liepa, kurš vienīgais no konkursantiem izpildīja pašsacerētu skaņdarbu, saņēma 45 punktus un 1.pakāpes diplomu.

Jāatzīmē, ka iegūtais punktu skaits nav galvenais, taču ir patīkami, ka jauniešu sniegums tika labi novērtēts. Pašiem jauniešiem tā bija iespēja pārbaudīt savu spēlētprasmi un pirmoreiz saņemt profesionālas žūrijas vērtējumu. Šāda pieredze ir ļoti svētīga un nepieciešama ikkatram jaunajam mūziķim.

Konkursā piedalījās ap 60 dalībnieku no Rīgas, Talsiem, Ogres, Daugmales, Ķeguma, Lielvārdes un Bauskas. 

Ģitārspēles pulciņa nodarbības Aigara Voitišķa vadībā notiek pirmdienās un trešdienās Bauskas BJC Dzeltenajā mājā, Rīgas ielā 8. Pulciņa dalībniekus muzicēšanai iedvesmo arī Latvijas ģitārspēles virtuozu – Kaspara Zemīša, Armanda Alkšņa un citu – meistarklases un kopīgas sarunas ar pulciņa audzēkņiem. 

Veronika Puķe
BJC direktores vietniece  

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas