Bauskas novada dome

Jaunumi


Bauskā uzstādīta jauna “Tele2” 4G interneta bāzes stacija2016.02.23 Komentāri (0) Bauskā uzstādīta jauna “Tele2” 4G interneta bāzes stacija

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka Bauskā, Slimnīcas ielā ir uzbūvēta jauna ceturtās paaudzes jeb 4G mobilā interneta bāzes stacija, kas nodrošina “Tele2” mobilo internetu un ātru tā savienojumu. 

Vēl pagājušajā nedēļā darbu sāka arī jaunas “Tele2” 4G bāzes stacijas Bauskā un Bauskas novada Brunavā, Ceraukstē un Dāviņos. 

“Bauskas un tās novada Brunavas, Ceraukstes, Dāliņu, Grenctāles, Uzvaras, Vecsaules iedzīvotāji aktīvi lieto “Tele2” 4G tīklu. Rūpējoties par augstu pakalpojuma kvalitāti, mēs turpinām paplašināt “Tele2” 4G tīkla pārklājumu Bauskā, tās novadā un citviet Latvijā,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa, “mēs šogad turpinām investēt, paplašinot 4G tīklu un attīstot superātrās 4G+ un 4G++ tehnoloģijas. Jau šobrīd “Tele2” 4G+ tīkls ir pieejams 15 Latvijas pilsētās, un šis skaits pieaugs.”

“Tele2” 4G mobilo internetu var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā. Pārliecināties, vai telefons, planšetdators, modems vai rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G, var “Tele2” mājas lapā: www.tele2.lv/4G. Ikviens “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klients “Tele2” klientu apkalpošanas centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti. 

Kristiāna Trautmane
"Tele 2" pārstāve

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas