Bauskas novada dome

Jaunumi


„Atvērtās dienas laukos” būs arī šogad – no 10. līdz 13. jūnijam2021.03.10 Komentāri (0) „Atvērtās dienas laukos” būs arī šogad – no 10. līdz 13. jūnijam

„Atvērtās dienas laukos" (ADL) ir Latvijas lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākums ar mērķi popularizēt laukus - laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī atpūsties un izbaudīt aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Aicinām ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šim pasākumam: naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi.

Mēs aicinām Jūs pieteikt savu dalību, aizpildot elektronisku PIETEIKUMA ANKETU
Pieteikšanās līdz 19. martam.

Pasākumu organizē LLTA „ Lauku ceļotājs" un  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Šis pasākums ir mārketinga aktivitāte, lai mudinātu tūristus iepazīt mūsu pašu - Latvijas laukus. Lai piedalītos ADL, ikviens lauku tūrisma uzņēmējs izstrādā šī pasākuma īpašo piedāvājumu, kas šajās dienās pie jums saimniecībā var ietvert īpašas ekskursijas, draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes, kas padarītu viesiem ciemošanos pie jums interesantāku vai izdevīgāku, nekā tas ir ikdienā.

Iedvesmai varat aplūkot 2020. gada ADL dalībnieku piedāvājumus: https://www.celotajs.lv/lv/conf/0820-ADL/dalibnieki

Uzņēmējiem dalība pasākumā ir bez maksas, taču dalībniekiem jāapņemas veikt sava piedāvājuma un kopējā pasākuma reklamēšanu. Tiks izvērtēta piedāvājumu atbilstība pasākuma formātam.

Kāds būs atbalsts no „Lauku ceļotāja" un LIAA?

  • Mārketinga aktivitātes. Tāpat kā iepriekšējos gados - tiks veidota pasākuma mājas lapa un veidota mārketinga kampaņa - šogad, pateicoties sadarbībai ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), tā plānota ievērojami lielāka.
  • Praktiskas apmācības; paredzētās tēmas - sanitārās prasības un drošība (PVD), prasības saistībā ar Covid-19 (iesp., SPKC), mārketings (PR aģentūra), saskarsme ar apmeklētājiem. Apmācības plānotas attālināti un uzņēmējiem būs bez maksas. Uzņēmēji aicināti ierosināt sev interesējošās un aktuālās tēmas apmācībām.
  • Vadlīnijas un ieteikumi viesu uzņemšanai.

Ja jums ir kādi jautājumi par akcijas norisi vai piedāvājuma veidošanu, lūdzam sazināties ar Annu, e-pasts: anna@celotajs.lv

 

Informācijas avots: Celotajs.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas