Bauskas novada dome

Jaunumi


Aicinām reģistrēties biznesa forumam “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017” ietvaros2017.04.28 Komentāri (0) Aicinām reģistrēties biznesa forumam “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017” ietvaros

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina reģistrēties  biznesa forumam, kas notiks “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017” ietvaros 28. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24, no plkst. 11:00 līdz 18:00.

Foruma programma šogad plānota īpaši piesātināta, kur sākumā plānota satiksmes ministra Ulda Auguļa, Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa un VAS “Latvijas Autoceļu Uzturētājs” valdes priekšsēdētāja Vladimira Kononova diskusija par autoceļiem un infrastruktūras sakārtošanu. Pēc tam par nodokļu politikas jautājumiem uzstāsies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, skaidrojot plašāk par paredzētajām izmaiņām, kā arī atbildot uz uzņēmējiem interesējošajiem jautājumiem. Savukārt, Valsts Ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule stāstīs par pārmaiņu procesiem iestādē, kā arī līdz šim paveikto nodokļu iekasēšanas jomā.

Viens no uzņēmējiem aktuālākajiem jautājumiem ir eksporta attīstīšana, investīciju piesaiste un izaugsme kopumā, tādēļ biznesa foruma turpinājumā uzstāsies finanšu institūcijas “Altum” pārstāvis, kā arī SIA “Cido Grupa”, SIA “Cross Timber Systems”, SIA “Laflora” un SIA “WWL Houses” pārstāvji, lai diskutētu par izaicinājumiem un iespējām pašreizējā globalizācijas tirgū. “Šajā pavasarī sākam piedāvāt jaunu valsts atbalsta iespēju – eksporta kredītu garantijas uzņēmumiem, kuri eksportē uz Eiropas Savienības valstīm.  Paredzams, ka galvenie ieguvēji būs apstrādes rūpniecības uzņēmumi, lauksaimniecības produkcijas ražotāji, kā arī mazie un vidējie uzņēmumi, kas sāk iekarot eksporta tirgus. Par iespējām eksportētājiem, kā arī citām uzņēmēju grupām forumā  stāstīs ALTUM eksperti, pie kuriem ikviens interesents varēs saņemt arī individuālas konsultācijas,” saka finanšu attīstības institūcijas “Altum” valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš.

   Foruma noslēgumā vēlamies iedvesmot Zemgales uzņēmējus ļauties sapņiem un trakām idejām, tādēļ aicinām ikvienu noklausīties ceļotāja Kārļa Bardeļa stāstu, par to kā viņš kopā ar Gintu Barkovski pārairēja pāri Atlantijas okeānam. Okeāna airu laivas "Linda" kapteinis Kārlis apmēram stundas laikā pārvedīs pāri ūdens bezgalībai, kura šķērsošanas prasīja 142 dienas. Ko abi airētāji ēda? Ko domāja? Ko viens otrā nevarēja izturēt un pēc kā ilgojās visvairāk? To visu un jebko citu varēsiet pajautāt pēc stāsta!

Izstāde “Uzņēmēju dienas Zemgalē” ir kļuvusi par ikgadēju un gaidītu pasākumu, pulcējot ar katru reizi arvien lielāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu. Pašreiz pieteikušies jau vairāk nekā 200 dalībnieki, kuri aptuveni 10 000 apmeklētāju no visas Zemgales iepazīstinās ar savu produkciju un pakalpojumu klāstu. Pasākuma ietvaros Zemgales uzņēmējus vēlamies iepriecināt ar interesantu biznesa forumu, kuram iepriekš jāreģistrējas (pasākums ir bez maksas).  

Aicinām interesentus savlaicīgi reģistrēties foruma apmeklējumam vietnē, kas pieejama šeit. Vietu skaits ir ierobežots.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas