Bauskas novada dome

Jaunumi


Aicinām patriotisko novembri svinēt kopā!2015.11.09 Aicinām patriotisko novembri svinēt kopā!

Mums ticis viszilākais ezers
Un rudākais rudzu lauks.
Visbaltākā bērzu birze,
Vismelnākais rupjmaizes klaips.
Un tieši Latvijai ticis
Vissvētākais debesu jums,
Jo savu visskaistāko zemi
 Dievs ir atdevis mums.

                /L. Vāczemnieks/  

Svinēsim Latvijas svētkus kopā!

Novembris ir Latvijas mēnesis. Viens no divpadsmit gada mēnešiem, kad biežāk redzam, dzirdam, domājam, runājam, atceramies un pieminām vārdus “Latvija”, “brīvība”, “neatkarība”, “drosme”, “pašaizliedzība”, “varonība”. Sarakstu varētu turpināt vēl, taču būtiskākais ir tas, ka latviešiem novembris ir svētku un patriotisma mēnesis.

Šajā laikā mēs godinām tos, kuri pašaizliedzīgi un varonīgi nosargāja Latvijas valsts neatkarību tālajā 1919.gadā, un svinam mūsu valsts dzimšanas dienu.

Novembris ir laiks, kad vairāk runāt ar saviem bērniem par Latviju un latvietību, laiks, kad meklēt grāmatās un vēstures liecībās atbildes uz vēl neskaidrajiem jautājumiem. Šis ir laiks, kad pie apģērba nēsāt sarkanbaltsarkanu lentīti, tā atdodot cieņu tiem, kas mums ir devuši pašiem savu valsti.

Bauskas Kultūras centrs aicina aktīvi iesaistīties novembra pasākumos:

11. novembrī plkst.17.30 vienoties piemiņas brīdī pie pieminekļa Latvijas brīvības cīņās kritušajiem,

11.novembra vakarā aizdegt svecīti logā, pieminot mūsu karavīrus,

14.novembrī plkst.12.00 atvest bērnus uz ballīti un radošajām darbnīcām Latvijas svētku noskaņās Bauskas Kultūras centrā,

18.novembrī plkst.17.30 piedalīties Latvijas Proklamēšanas dienas svinīgajā pasākumā Bauskas Kultūras centrā! Svētku koncertu ar Valsts kamerorķestra "Simfonietta Rīga" (diriģents Andris Veismanis) un vijolnieka Daniila Bulajeva piedalīšanos dāvā Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. 

Bauskas Kultūras centra administrācija


Citas ziņas