Bauskas novada dome

Jaunumi


Aicinājums izvirzīt Latvijas Lauku iedvesmas stāstus Kopienu parlamentam līdz 29. aprīlim2021.04.20 Komentāri (0) Aicinājums izvirzīt Latvijas Lauku iedvesmas stāstus Kopienu parlamentam līdz 29. aprīlim

Aicinām Latvijas Lauku foruma biedrus un citus savu teritoriju pazinējus līdz 29.aprīlim izvirzīt līdz 5 lauku spēka stāstiem, par ko būt jāzina visiem un kuri radošies vai būtisku izaugsmi piedzīvojuši vēlami pēdējo divu gadu laikā. Šī ir iespēja katram lepoties ar savas teritorijas iedzīvotāju paveikto visai Latvijai. Anketa stāstu iesūtīšanai: ŠEIT.

Latvijas lauki ir stipri, viedi, zaļi un dzīvi - Kopienu parlaments uz reģionu attīstību lūkosies no šiem skatu punktiem, tāpēc stāstus meklējam kā pierādījumus apgalvojumam. Lūkojam pēc piemēriem, kas vietējā kopienā vai plašākā mērogā radījuši pozitīvu rezonansi. Tie var būt cilvēki, projekti, uzņēmumi, procesi, notikumi, jūsu jaunatklājumi un citi vietējie "enerģijas avoti".Maijā mēs sazināsimies ar atbilstošākajiem no ieteiktajiem stāstiem un aicināsim tos piedalīties darba grupās 17. jūnijā. Jaunienācēju un viedo ciemu stāstiem būs īpaša platforma 16. jūnijā.

Vairāk informācijas:
Latvijas Lauku forums
tālr. +37125634051


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas