Bauskas novada dome

Jaunumi


Aicina uz uzklausīšanas sanāksmi par SIA „Vides serviss” sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu projektu2018.04.19 Komentāri (0) Aicina uz uzklausīšanas sanāksmi par SIA „Vides serviss” sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu projektu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) 2018.gada 10.maijā plkst.11.00 SIA „Vides serviss” administrācijas ēkā, Salātu ielā 7A, Bauskā, Bauskas novadā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA „Vides serviss” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma poligonā „Grantiņi” tarifu projektu.

Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis SIA „Vides serviss” pilnvaroto pārstāvi, kas skaidros iesniegtā sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA „Vides serviss” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu projektu.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt  pa telefonu vai e-pastu līdz 2018.gada 9.maijam (kontaktpersona Ināra Teibe, t.67873853; inara.teibe@sprk.gov.lv).

Iepazīties ar SIA „Vides serviss” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora mājaslapā http://www.sprk.gov.lv, sadaļā: Par SPRK/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/Izsludinātās uzklausīšanas sanāksmes.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Vairāk informācija

Ināra Teibe, t.67873853; inara.teibe@sprk.gov.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas