Bauskas novada dome

Jaunumi


Aicina uz pavasarīgi muzikālu pasākumu „Pavasara poēma2020.03.11 Komentāri (0) Aicina uz pavasarīgi muzikālu pasākumu „Pavasara poēma"

Piektdien, 13.martā, plkst. 17:00, Bauskas Kultūras centrā notiks muzikāls pasākums „Pavasara poēma". Koncerta apmeklētājus sagaida iepazīšanās ar dažādu stilu mūziku un izpildītājām.

Koncertā izskanēs gan ārzemju, gan latviešu komponistu darbi. Būs dzirdama mūzika no baroka laika līdz pat mūsdienām. Koncerta programma ir veidota pavasarīgās noskaņās, tā ļaus klausītājiem sajust ziedoni caur mūziku un izbaudīt  skanīgu vēlo pēcpudienu.

Ar savu uzstāšanos klātesošos priecēs Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas Ilonas Meijas flautas klases audzēknes - Klēra Kuļikauska (Bauskas Mūzikas un mākslas skolas absolvente), Elīna Čeprova, Kate Sabīne Lasmane, koncertmeistare - Sintija Šteinkopfa.

Šis koncerts jaunajām mūziķēm kalpos kā viens no atskaites punktiem ceļā uz Kārļa Štrāla XX Starptautisko konkursu „Jaunais flautists", tāpēc ir ļoti svarīgi sagatavošanās procesā pēc iespējas biežāk kāpt uz skatuves un pilnveidot uzstāšanās prasmes.

Ieeja brīva.

Anita Velmunska
Bauskas Mūzikas un mākslas skolas direktore

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas