Bauskas novada dome

Jaunumi


Aicina priecāties, bet nedemolēt Ziemassvētku pasaku - Rātslaukumu2016.12.13 Komentāri (0) Aicina priecāties, bet nedemolēt Ziemassvētku pasaku - Rātslaukumu

Strauji tuvojas Ziemassvētku laiks. Šogad īstu svētku valdzinājumu rada Bauskas Rātslaukums, kurš mirdz, vizuļo un san no bērnu priekiem.

Skanot mūzikai, var izbaudīt ziemas priekus uz slidām, apdejot krāšņo meža karalieni – eglīti – un fotografēties pie Ziemassvētku vecīša kamanām un izpalīdzīgā drauga ziemeļbrieža. Nosalušās rokas, degunus un tukšos punčus ar tējas krūzi vai zupas šķīvi var sildīt kādā no apkārtējām kafejnīcām.

Lai tumšajā laikā baušķeniekus un viesus ikdienas gaitās pavadītu gaismas stars, lai lieliem un maziem nezustu svētku izjūta, lai ģimenēm kopā sanākšanai būtu skaista, sakopta vieta, kas līdzinās Ziemassvētku pasakai, Bauskas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izturēties saudzīgi pret izvietotajām dekorācijām, nekāpt ziemeļbriedim mugurā, jo to rotā trauslas lampiņas. Līdz šim jau sabojātas lampiņas kamanām. Kā arī aicinām pievērst uzmanību drošībai, jo dekorācijas pieslēgtas elektrībai. 

Pašvaldība aicina sargāt Rātslaukumu, jo tā galvenais uzdevums svētku laikā ir sildīt un priecēt iedzīvotāju acis un sirdis.

Bauskas novada pašvaldība izsludinājusi arī fotokolāžu konkursu sociālajā tīklā Facebook “Noķer prieku Bauskas Rātslaukumā”. Iedzīvotāji aicināti pavadīt dienu Rātslaukumā, slidojot, priecājoties par egli un baudot gardu maltīti, un līdz Ziemassvētkiem publicēt fotokolāžu portālā Facebook ar mirkļbirku #Bauskasprieks. Desmit atraktīvāko kolāžu autori saņems pārsteiguma balvas. Vairāk informācijas ŠEIT!

Bauskas novada pašvaldība 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas