Bauskas novada dome

Jaunumi


Aicina pieteikties konkursam „Skaistākā lauku saimniecība 2014”2014.06.10 Komentāri (0) Aicina pieteikties konkursam „Skaistākā lauku saimniecība 2014”

Jau trešo gadu pēc kārtas skaisti iekārtotas un sakoptas zemnieku saimniecības aicinātas pieteikties konkursam „Skaistākā lauku saimniecība 2014”, kuru kopīgi organizē Latvijas vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union un žurnāls IEVAS Māja. 

„Gaume, izpratne par sakoptu vidi un tradīciju pārmantotību ir mūsu spēks un vienlaikus pārliecība par to, ka Latvijas zemē vienmēr būs visskaistākās lauku saimniecības,” uzsver un uz dalību konkursā aicina Latvijas Valsts prezidents, konkursa „Skaistākā lauku saimniecība 2014” patrons Andris Bērziņš.

Konkursā aicināts pieteikties ikviens zemnieku saimniecības īpašnieks, kurš veic lauksaimniecisko darbību un ir izveidojis skaistu, sakoptu lauku sētu. Šogad konkursā zemnieku saimniecības var pieteikt arī citi – šo saimniecību īpašnieku radi, draugi, paziņas, kaimiņi vai sadarbības partneri. Lai pieteiktos, jāsūta zemnieku saimniecības nosaukums, saimnieka vārds, uzvārds, adrese un kontakti, kā arī pieteicēja vārds, uzvārds un kontakti uz saimnieks@santa.lv līdz šī gada 30.jūlijam.

Konkursa “Skaistākā lauku saimniecība 2014”uzvarētājs balvā no Food Union saņems apmaksātu braucienu divām personām uz Berlīnes Zaļo nedēļu – pasaules lielāko starptautisko pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādi 2015.gada 16.–25.janvārī, kā arī citas vērtīgas dāvanas no Food Union un žurnāla IEVAS Māja. Visi konkursa finālisti tiks aicināti uz svinīgo apbalvošanu īpašā pieņemšanā pie Valsts prezidenta.

Konkursā tiks vērtēts gan saimniecības tēls, sākot no ceļa rādītāja un izpļauta grāvja līdz pagalmā lepni paceltam karogam, gan to, kā saimniekošana sadzīvo ar koptu dārzu. Īpaša uzmanība tiks pievērsta latviešu tradicionālo un kultūrvēsturisko elementu saglabāšanai, kā arī jaunām, neparastām idejām, atradumiem un risinājumiem. Par konkursa dalībniekiem tiks stāstīts žurnālā IEVAS Māja, IEVA un Ievas Dārzs. Detalizēts konkursa nolikums atrodams: www.manizurnali.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas