Bauskas novada dome

Jaunumi


2015.11.04 Komentāri (0) 4. novembrī sporta attīstības stratēģijas 2015.-2020(2022). gadam ietvaros notiks diskusija par pašvaldības sporta bāzēm

Bauskas novada sporta attīstības stratēģijas 2015.-2020(2022). gadam ietvaros notiks tematiskā diskusija par pašvaldības sporta bāzēm.

Kopā ar skolu direktoriem 4. novembrī plkst. 10 Bauskas novada Izglītības nodaļas zālē, Katoļu ielā 3 notiks diskusijas par Bauskas novada pašvaldības sporta bāzēm pie mācību iestādēm.

To vadīs Māra Bauvare, Bauskas novada domes iestādes "Bauskas novada administrācija" Izglītības nodaļas vadītāja, kā arī Inita Nagņibeda, Bauskas novada domes deputāte, Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas priekšsēdētāja.

Pašlaik ir apkopoti visi pētījumi. Ir skaidras iedzīvotāju vajadzības un vēlmes pēc sporta pakalpojumiem tuvāk iedzīvotāju dzīves vietai. Tāpēc šajā sanāksmē ir svarīgi noskaidrot viedokli par visām iespējām - skolu telpām, sporta speciālistiem, treneriem -, ko pagasti jau šobrīd var piedāvāt un kas uzlabojams.

Darba kārtību skatīt ŠEIT.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas