Pirmdiena, 25. Oktobris, 2021. Beatrise, Beāte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ražots Bauskas novadāALUS DARĪTAVA SIA "BAUSKAS ALUS"

 

Dibināta 1981.gadā.  

Kopš uzņēmuma pirmsākumiem līdz mūsdienām uzņēmuma aldari ir uzticīgi klasiskajai alus darīšanas tehnoloģijai, ar ko darītava ir iemantojusi savu vietu veikalu plauktos un cilvēku sirdīs. 

Uzņēmumā joprojām strādā Latvijas vecākais un pieredzes bagātākais aldaris - Kārlis Zālītis, kurš par savu darbu ir apbalvots ar 5. pakāpes Triju zvaigžņu ordeni un ar Bauskas novada pašvaldības augstāko apbalvojumu „Mūža ieguldījums”.

Uzņēmums ir pazīstams ne tikai ar alu, bet arī ar saviem bezalkoholiskajiem iesala dzērieniem „Veselība” un „Porteris”. Šie dzērieni ražoti saskaņā ar Kārļa Zālīša 1961.gadā izstrādāto receptūru un tehnoloģiju, kas ir pamatā tautā iemīļotiem un veselīgiem dzērieniem. Uzņēmums lepojas, ka saražotajiem produktiem netiek pievienoti konservanti. 

Uzņēmums nepārtraukti modernizējas un strādā pie produktu kvalitātes uzlabošanas, lai nodrošinātu patērētājiem visaugstākās kvalitātes produktus.

Uzņēmumā ražotā produkcija regulāri gūst starptautiskus panākumus – godalgas un medaļas.

Mājas lapa: http://www.bauskasalus.lv/

"Bauskas alus" ražo:

 • Bauskas tumšais alus premium
 • Bauskas tumšais alus speciālais
 • Bauskas gaišais speciālais alus
 • Bauskas senču alus
 • Bauskas alus nefiltrēts
 • "Meistara alus"
 • Iesala dzēriens „Veselība”
 • Iesala dzēriens „Porteris”
 • Iesala dzēriens
 • Bauskas kvass

PĀRTIKAS RAŽOTNE SIA „KRONIS”

SIA „Kronis” dibināta 1993.gadā.

Uzņēmums pārstrādā zemnieku audzēto produkciju – zaļos zirnīšus, gurķus, bietes, kartupeļus, burkānus, sīpolus, ķiplokus, ogas un augļus.

Uzņēmums ievērojams ar mērķtiecīgu izaugsmi. Ar gadiem aug saražotās produkcijas apjoms un daudzveidība. Latvijā un ārpus valsts robežām iecienīti ir SIA „Kronis” konservējumi, marinādes, sulas, zupas, mērces, pesto, brušetas.

Uzņēmuma ražotā produkcija guvusi panākumus Uzņēmēju asociācijas organizētajā vērtējumā, vairakkārt iegūta balva „Latvijas gada prece”, iegūtas godalgas izstādē „Izvēlies Latvijas preci”.

Uzņēmuma produkcijai piešķirta preču zīme „Kvalitatīvs produkts”.

2010.gadā Mārketinga padome uzņēmumam piešķīra Zaļās karotītes „Kvalitātes karogu”, kas ir uzņēmuma darba kvalitātes un stabilitātes apliecinājums.

Uzņēmuma produkciju eksportē uz Igauniju, Lietuvu, Īriju, Angliju, Krieviju. Uzņēmums sadarbojas ar lielākajiem Latvijas veikalu tīkliem Maxima, RIMI u.c.

Mājas lapa: http://www.kronis.lv/

SIA „Kronis” ražo:

 • Dārzeņu konservi 
 • Marinādes 
 • Zupas
 • Sulas 
 • Ievārījumi un džemi  
 • Dzērvenes pūdercukurā
 • Produkcijas līnija „Rundāle” – pesto, wok, mārrutki, brušetas, mērces

SIA „LIELZELTIŅI” – lielākais putnkopības uzņēmums novadā

 

 

SIA „Lielzeltiņi”, dinamiski attīstoties, 17 gadu laikā ir kļuvusi par vienu no vadošajiem putnu gaļas ražotājiem Baltijā. Bauskas pievārtē vairāk nekā 30 hektāru platībā izveidots moderns putnkopības uzņēmums, kura darbība ir orientēta Latvijas tirgum un ārpus valsts robežām.

 

Ražošanas pilnveidē plaši izmantoti Eiropas Savienības fondu līdzekļi un kopumā uzņēmumā investēts vairāk kā desmit miljoni latu, tādējādi ieviestas Eiropas modernākās tehnoloģijas putnu turēšanā un audzēšanā. Tas garantē produkcijas kvalitāti  un nekaitīgumu.

Bauskā koncentrēta putnu audzēšana, uzbūvēta mūsdienīga lopbarības ražotne, ierīkota moderna kautuve. Rīgā darbojas produkcijas komplektācijas  un loģistikas centrs.

Pārstrādes cehā notiek gaļas pārstrāde, kur sagatavo vairāk kā 30 veidu produktus:

 • Svaiga un saldēta broilera gaļa    
 • Ātri pagatavojamie broileru gaļas produkti
 • Broileru blakusprodukti    
 • Broileru gaļas izstrādājumi
 • Marinēti broileru gaļas izstrādājumi  

Mājas lapa: http://lielzeltini.lv/ 

Uzņēmuma produkciju raksturo preču zīme „Latvijas lauku lepnums”.

SIA „Lielzeltiņi” ir Latvijā populārākā un plašākā lauksaimnieku konkursa „Sējējs” 2004.  gada laureāts.


SIA „POĻU NAMS” – saldumu ražotne

 

 

Uzņēmumā gatavo saldumus „Saldā brunete”, „Saldā blondīne”, „Saldā pērle” un „Jaunā blondīne”. Visa gatavotā produkcija ir roku darbs.

 

 

 

 


SIA „Klippan Saule” – vilnas dzija

SIA „Klippan – Saule” kopš 1997.gada ir Zviedrijas firmas Klippan Textil AB meitas uzņēmums. Ražošana notiek Rīgā un Bauskā. Klippan grupa piedāvā divas kolekcijas – Latvijas un Zviedrijas variantus. SIA „Klippan – Saule” arī ražo produkciju pēc pasūtītāju dizaina. Tā kā gan Latvija, gan Zviedrija nodarbojas ar jaunu dizainu izstrādi, pārdošanu un mārketingu, tad sadarbība starp abām firmām ir ļoti cieša. Tas ļāva sasniegt pozitīvus rezultātus, ieņemt stabilas pozīcijas Baltijas valstīs, Zviedrijā, Norvēgijā, Dānijā, Krievijā, Vācijā, Ukrainā, Islandē, Šveicē, Jāpanā, ASV, Lielbritānijā, Īrijā un citur.

Produkcijas klāstā ir pledi, segas, pārklāji, dzija, vilnas kārsums, pončo, kuru izgatavošanai tiek izmantota 100% Jaunzēlandes vilna. Zīmējumus izstrādā augsti kvalificēti radoši dizaineri.

Mājas lapa: http://www.klippansaule.lv/


„LRS Mūsa”–kombinētā lopbarība

Jau 20 gadus SIA „LRS Mūsa” ir viens no vadošajiem kombinētās lopbarības ražotājiem, kas stabili ieņem savu vietu Latvijas tirgū.

SIA „LRS Mūsa” piedāvā dažāda veida kombinēto lopbarību, kā arī izejvielas, papildbarību (koncentrātus) un minerālbarību. Uzņēmumā tiek gatavota  pilnvērtīga barība cūkām, liellopiem, aitām un kazām. Lopbarības ražošanas sabiedrība nodarbojas ar graudu pirmapstrādi, glabāšanu, lopbarības ražošanu un tās realizāciju. Papildus pašražotai lopbarībai, uzņēmums piedāvā zemniekiem arī importēto produkciju no lielākā Vācijas kooperatīva „AGRAVIS Raiffeisen AG”, kā arī barības uzglabāšanas torņus, mēslu krātuves, barības maisītājus.

Mājas lapa: http://www.musabariba.lv/


 

Z/s“Krišjāņi” – siers, piena produkti

Zemnieku saimniecībā “Krišjāņi” tiek ražoti piena produkti un siers.

Iecienītākie produkti "Krišjāņu" ražotnē ir saldais un skābais krējums, biezpiens, jogurts.

Zemnieku saimniecība savu ražotni atvēra ar četriem biezpiena svaigajiem sieriem. Pašreiz to ir vairāk kā desmit veidi – sāļi un saldi, ar dažādām garšvielu piedevām kā arī kūpinātais siers, kas top laukos ar alkšņa malku kurinātā kūpinātavā.

Siera produkcijas klāsts tiek papildināts un nu jau sieru sortimentā ir 16 šķirnes.

Mājas lapa: http://krisjani.wordpress.com/


SIA „Uldis Biķernieks” - pārtikas pārstrādeiekārtas

Galvenā uzņēmuma specializācija ir termoformēšanas vakuuma iepakošanas iekārtu kapitālais remonts un tirdzniecība, kā arī visu nepieciešamo opciju komplektēšana un tehniskā apkope.

Uzņēmums ņem vērā katra klienta vajadzības, piedāvājot individuālu risinājumu katram pasūtījumam, nokomplektējot iekārtu ar jebkurām opcijām.
Nepieciešamības gadījumā uzņēmums nodrošina pašu atremontēto iepakošanas iekārtu garantijas remontu un pēcgarantijas servisu. Uzņēmuma pakalpojumu klāstā ietilpst arī “KOPPENS”  pusfabrikātu iekārtas, kuras iepērk, kapitāli remontē un piegādā klientiem (kotlešu formējamās iekārtas, slapjās un sausās panēšanas iekārtas u.c. ).
Pēc klienta pasūtījuma remontē un piegādā jebkuras gaļas pārstrādes iekārtas..
Uzņēmums piedāvā klientiem pašu izgatavotās jaunas “Fast Food” iekārtas.


Mājas lapa: http://www.ub.lv


SIA “Gusto” – kosmētika

Cilvēkam un videi draudzīga kosmētika no dabiskas izcelsmes izejvielām. Bez parabēniem.


GUSTO ir neliels ģimenes uzņēmums, kas saviem klientiem un sadarbības partneriem piedāvā augstas kvalitātes dabisku kosmētiku. Viss ražošanas cikls ir roku darbs, kurā tiek ieguldīta patiesa mīlestība un cieņa pret klientiem.

Ražošanā tiek izmantotas tikai godīgas tirdzniecības ceļā iegūtas dabiskas izcelsmes izejvielas: augstvērtīgas augu eļļas, sviestus, ziedūdeņus, ēteriskās eļļas un dabiskas izcelsmes aktīvās vielas.

Produkcija:  dažādu veidu sejas krēmi, plašs roku, pēdu krēmi, ķermeņa sviesti, skrubji un eļļas ar dažādu augu un augļu smaržām un sastāvdaļām. Piedāvājumā ir arī lūpu balzāmi.

Uzņēmums piedāvā ekskursijas nelielām grupām, iespējami ir dabiskas kosmētikas pagatavošanas paraugdemonstrējumi un meistarklases.


SIA „Geka” – suvenīri

Uzņēmums dibināts 1993.gadā.  Šodien SIA GEKA ir struktūrvienība Rīgā, veikaliņš un darbnīca Bauskā. 

Uzņēmums ir konkurētspējīgs, mūsdienīgs, sociāli atbildīgs un uzticams uzņēmums saviem darbiniekiem, sadarbības partneriem un klientiem.

Nākotnes mērķi uzņēmumam ir būt vadošajiem apbalvošanas un aktīva dzīvesveida piekritēju preču ražotājam un pakalpojumu sniedzējam Baltijā, kas savā darbībā gadsimtos uzkrātās tradīcijas apvieno ar modernām ražošanas tehnoloģijām. 

Uzņēmuma darbības virzieni:

 • Apbalvojumi
 • Gravēšana
 • Apdruka

Mājas lapa: http://www.geka.lv/


 

P/s „Kāpostnīca”-kāpostu ražotne

Piedāvā vairāk kā 7 veidu skābētus kāpostus, vismaz 3 veida kāpostu salātus un sautētos kāpostus. Uzņēmums piedāvā netradicionālas garšas.

Uzņēmums sezonā pārdod aptuveni 30 t skābētu kāpostu.

Produkciju gatavo pēc sentēvu metodēm- kāpostu nospiešanai izmanto akmeņus, kāpostu ēvele gatavota ar rokām.

Uzņēmums sadarbojas ar skolām, ēdināšanas iestādēm, kā arī kāpostus pārdod Bauskā, Brunavā un citur Latvijā.


Z/s „Celmi” – mājas sieri

Dibināta 1992. gadā. Z/s “Celmi” mājas sierus ir iecienījuši ne tikai Zemgales novadnieki, bet no 1998. gada tos pazīst un novērtē arī rīdzinieki.

Mājas siers, ko ražo Z/s "Celmi" ir svaigais siers, pagatavots izmantojot lauku pienu, kas ir bagāts ar olbaltumvielām. Lauku piens tiek iegūts no saimniecība esošajam gotiņām. Rūpīgā mājas siera izstrādes procesā, tiek pievienotas katram mājas sieram raksturīgās piedevas (sāļās, saldās vai pikantās), lai papildinātu tā uzturvērtību un izveidotu neatkārtojamu garšas buķeti, ikviena siera cienītājam. Tik plašu mājas sieru klāstu kā piedāvā Z/s Celmi, nepiedāvā neviens cits ražotājs, tieši tāpēc tie ir pieprasīti lauku labumu.

Tie ir lielisks pamatēdiens ikdienā sviestmaižu pagatavošanai, sakņu vai gaļas sautējumos, zupās un dažādos sāļajos un saldajos salātos.

Mājas lapa: http://www.celmi.lv/


Z/s „Kraujas” – cūkgaļas izstrādājumi, kūpinājumi

Z/s Kraujas dibināta 1991.gadā un līdz pat šai dienai nodarbojas ar cūku audzēšanu.

Visus šos gadus uzņēmums strādā pie gaļas kvalitātes uzlabošanas. Tirgū piedāvājums ir svaiga cūkgaļa, sivēni.

Cūkgaļas kūpinājumi tiek gatavoti pēc vecāsmātes receptes, kur gaļas pārstrādē pievienoja tikai dabīgas garšvielas. Uzņēmums ir uzticīgs šīm receptēm – neizmantojot nekādas ķīmiskas piedevas.


Saimniecība tirgū piedāvā dabīgos apstākļos audzētu vistu un pīļu gaļu, kā arī kvalitatīvas māju olas.

Z/s „Kraujas” ir kustības „Slow food”, kas aicina pārtikā izmantot vietējos, tradicionālos produktus, biedrs. Šeit ražotos gaļas izstrādājumus ir novērtējis un ceļ galdā saviem viesiem arī pavārs Mārtiņš Rītiņš.


Apskates saimniecība „Vaidelotes”  

Dibināts 1992.gadā. Apskates saimniecība, senā virtuve, tautiskie ēdieni, maizes cepšana, garšvielas, tējas. Mājražotāji „Vaidelotes” piedāvā tradicionālus latviešu ēdienus, mājās audzētu un maltu miltu gardumus (maizi, pīrādziņus, smalkmaizītes un cepumus). Iespēju aplūkot garšaugu un ārstniecības augu kolekcijas, nobaudīt ārstniecības augu tējas, izbaudīt seno latviešu virtuvi.


Ražošanas uzņēmums mājas apstākļos „Sviesta karamele"

Gardākā karamele pasaulē - ar mīlestību un labestību veidota, ar sirds siltumu izlolota un mājās gatavota! 
Tā ir Sviesta Karamele!

https://www.facebook.com/pages/Sviesta-Karamele/1434608200086516?fref=ts

 


Z/s „Dārzi”

Darbība sākta 1992. gadā. Saimniecību vada dārzniece ar vairāk kā 40 gadu pieredzi augļkopībā. Pirmie smiltsērkšķu stādījumi saimniecībā iestādīti 2004.gada aprīlī. 2009.gadā zemnieku saimniecība ieguva bioloģiskās saimniecības sertifikātu. Pašlaik tiek audzēti bioloģiski sertificētus smiltsērkšķus 20 ha platībā.

ZS „Dārzi” piedāvā:

 • Smiltsērkšķu biezsulu (auksti spiestu vai pasterizētu bioloģiski audzētu smiltsērkšķu biezsula 100%); 
 • Smiltsērkšķu ogu un lapu tēju (bioloģiski audzētu smiltsērkšķu ogu izspiedas un lapas 100%);  
 • Smiltsērkšķu eļļu;                                         
 • Smiltsērkšķu džemu (smiltsērkšķu sula, cukurs, augļu pektīns); 
 • Kā arī džemus – smiltsērkšķu brūkleņu, smiltsērkšķu zemeņu, smiltsērkšķu ābolu, smiltsērkšķu ķirbju, smiltsērkšķu pīlādžu, aroniju džemu (visos – smiltsērkšķu sula, ogas vai augļi, cukurs, augļu pektīns);
 • Gardo smiltsērkšķu medus podu (Smiltsērkšķu izspiedas, medus);
 • Pīlādžu želeju (pīlādžu sula, cukurs);                                            
 • Smiltsērkšķu, aroniju, ķiršu un pīlādžu sīrupus (ogu sula, cukurs);    
 • Smiltsērkšķu želejkonfektes; 
 • Saldētas bioloģiskās smiltsērkšķu ogas LV-BIO-01 (A klase).

http://www.gardumi.lv/


SIA „Dūmiņu vīna darītava” – mājas vīni

Dažādu augļu un ogu vīna darināšanu. Dūmiņu vīna darītava ir pirmā ražotne šajā nozarē Bauskas novadā.

Šobrīd tiek ražotas 26 dažādas vīna šķirnes.

Starp ierastajiem ābolu, vīnogu un jāņogu vīniem ir atrodami arī tādi vīni, kā pieneņu un pat biešu sulas vīns.

Vīna darināšana ir ģimenes tradīcija. Uzņēmums darbojas tikai no 2012.gada. SIA „Dūmiņu vīna darītava” ir viens no septiņiem mazajiem vīna darītājiem Latvijā, kas ražo līdz 1 tonnai vīna gadā. Domājot par preces realizāciju, ir tapusi degustāciju zālē, kur tiek uzņemti tūristi uz vīnu degustācijām.


 

SIA „Jaunkrasts” galda biešu ražotne

SIA „Jaunkrasts” ir salīdzinoši jauns un perspektīvs uzņēmums ražošanas jomā. SIA „Jaunkrasts”  ir izcīnījis savu vietu Latvijas un ārvalstu tirgū. Uzņēmums ir konkurētspējīgs gan ar preci, gan darbiniekiem, kuri savā nozarē ir zinoši un prasmīgi.

8000 kvadrātmetru lielajā ražotnē uzstādītas pašlaik Eiropā modernākās iekārtas vārītu galda biešu sagatavošanai.

Produkcija tiek realizēta ar kooperatīvās sabiedrības „Baltijas dārzeņi” tirdzniecības zīmi „Ezerkauliņi”.

Bietes tiek audzētas SIA „Jaunkrasts” laukos.


SIA “Uzvara strauti” – cūkgaļas ražošana

Uzņēmums ir lielākais cūkaudzēšanas komplekss Zemgalē un viens no lielākajiem Latvijā. Uzņēmums aptuveni 60% produkcijas realizē saviem spēkiem. Cūku kompleksā tiek nobarotas apmēram 10 000 cūkas.

Gaļas pārstrādes cehā tiek ražotas aptuveni 30 veidu desas un 15 veidu gaļas žāvējumi. Vispieprasītākie uzņēmuma produkti ir piena un doktora desa, kā arī kūpinājumi. Ražošanā izmantota tikai pašu saražotā cūkgaļa un no vietējiem lauksaimniekiem iepirkta liellopu gaļa.


SIA “Gaižēni” – cūkgaļas ražošana

SIA „Gaižēni” reģistrēta 1995. gadā, taču Bauskas ražotne darbību sākusi 2007.gadā un tās pamatdarbības veids ir cūkkopība un jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība).

Paredzēts izveidot jaunu kompleksu ar 14 000 nobarojamām cūkām. Sivēnmāšu skaits sasniedz 1500. Tiek saražoti 45 000 sivēnu līdz 30kg. Puse nonāk vietējā tirgū, otru pusi eksportē uz Poliju, Igauniju un Lietuvu.


Kalēju darbnīca „U&A”

 Mākslas un dekoratīvo kalumu izgatavošana, mazās formas, interjera un eksterjera priekšmeti, balvas, senie ieroči. 

Galvenais darbības virziens-mākslas un dekoratīvo kalumu izgatavošana. Absolūti lielāko daļu no visiem izstrādājumiem aizņem oriģināldarbi, kas izgatavoti vienā eksemplārā.


Rotkalis Māris Braže

Veido seno Zemgaļu rotas (10.-12. gs.). Rotkaļa amata demonstrējumi. Stāsts un demonstrējumi par seno Zemgaļu apģērba (10–12.gs) un rotu pareizu nēsāšanu.


Koktēlnieks Aivars Students

Izgatavo un atjauno mēbeles, grebj dažādus izstrādājumus un skulptūras dārzu un parku izdaiļošanai.

1995. g. piešķirts Tautas daiļamata meistara nosaukums.

Aktīvs kokgriezēju simpoziju dalībnieks (Latvija, Lietuva, Polija, Čehija, Austrija, Japāna, Igaunija). Darbus iegādājas Latvijas un ārvalstu privātkolekcionāri.

Koka skulptūru kompozīcijas „Zaķīšu pirtiņa” veidotājs, kas atrodas latviešu dzejnieka Viļa Plūdoņa memoriālajā muzejā „Lejenieki’.


SIA „Mūsas galdnieks” Juris Ruķeris

Mēbeļu ražošana. Namdaru un galdniecības izstrādājumu ražošana. Pēc individuāla pasūtījuma gatavo mēbeles, durvis, kāpnes, logus, kapu zīmes.


Darbnīcā „Liepiņa” – aušanas darbi

Auž no dabiskiem materiāliem – lina, vilnas un kokvilnas.

Tautas tērpi, galdauti, salvetes, dvieļi, rokām darinātas zeķes, cimdi, u.c rokdarbi. Oriģinālo produktu izstrādē izmanto etnogrāfisko elementu daudzveidību, 100% dabīgus materiālus.

 

 

 


Individuālais uzņēmums „Novads”- tautas tērpu darināšana, trikotāžas apģērbi

Uzņēmums  pēc pasūtījuma izgatavo trikotāžas kleitas, sarafānus, kostīmus, džemperus, jakas, vestes, bezročus, svārkus, mēteļus, zeķes, šalles, cepures, apmetņus u.c.

No auduma šuj kleitas, kostīmus, blūzes, bikses, svārkus, mēteļus u.c. Labo dažāda veida trikotāžas un auduma apģērbus, izņemot veļu un ādas izstrādājumus.

Izgatavo latviešu tautas tērpus. Gatavo izstrādājumu prezentācijas.  Ādas izstrādājumi (blociņi, pastalas, mazas piezīmju grāmatiņas).


Mākslas studija ”Stella”- tekstila izstrādājumi

Iespēja iegādāties austos darbus, rokdarbus:  segas, austi, tamborēti, izšūti spilveni, siltās šalles, lakati un apģērbi. Uzņēmums veido kolektīva kostīmus, tautas tērpus, kora tērpus.


SIA „Ints un ko” – ziedi

Rudens ziedu audzēšana. Apstādījumu un balkona puķes. Puķu dēstu audzēšana- samtenes, leduspuķes, cinerārijas, alisītes, arī dažādu krāsu atraitnītes. Puķu kastēs –  lobēlijas, verbēnas, kalibrahojas, fuksijas, ipomejas, jaungvinejas balzamīnes, scevolas un citas. Pieprasījums ir arī pēc ražojošās balkonzemenes, balkontomātiem un dekoratīvajiem pipariem.

Mājas lapa: www.vasaraspukes.lv


SIA „Intarsija” - vēsturiskās mēbeles, restaurācija

Dibināta 1992.gadā. Mēbeļu tapsēšana, pārvilkšana. Antīkas mēbeles, antīku mēbeļu atjaunošana. Būvgaldniecības elementu restaurācija, antīkas durvis, logi, mēbeļu detaļu izgatavošana, restaurēšana, atjaunošana, vēsturiskas mēbeles, labošana, remonts, galdi, krēsli, skapji, gleznu rāmji, bufetes, kumodes, standarta mēbeles, dārza mēbeles, bērnu mēbeles, krēsli, spoguļi, sekcijas, gultas, masīvkoka mēbeles, mēbeļu tirdzniecība, galdi, griestu restaurācija, paneļu restaurācija, kokgriezumu atjaunošana, pulēšanas darbi, mēbeļu pulēšana, lakošana, apdares darbi.


SIA „AVU LOGI”

Uzņēmums "AVU LOGI" nodarbojas ar plastmasas logu, durvju kā arī ar citu PVC konstrukciju izgatavošanu un uzstādīšanu Bauskā, tās novadā un arī citviet Latvijā.

Darbības gadu laikā ir uzkrāta liela pieredze, kas ieguldīta ražošanas procesu pilnveidošanā. Uzņēmuma pakalpojumu klāstā izstrādāts pilns darbības cikls – sākot ar meistara bezmaksas izbraukšanu uz objektu, konsultācijām labākā iestiklošanas varianta izvēlē un pasūtījuma pieņemšanu, ātrā, kvalitatīvā logu un durvju izgatavošanā un piegādāšanā uz objektu, montāžas brigādes darbu – veco rāmju demontāžu un jauno uzstādīšanu, kā arī beidzot ar ailu apdari.

Mājas lapa: www.avulogi.lv

 

 


 

KONDITOREJAS IZSTRĀDĀJUMI "BUČA BEĶEREJA"

Biruta Janočko cep konditorejas izstrādājumus pēc pasūtījuma: medus tortes, biskvīta tortes, valriekstu tortes, „Buča" keksus, burkānu keksus, medus kūciņas, dažādu pildījumu pīrādziņus. Cepšanas procesā kā arī dekorēšanai tiek izmantoti tikai dabīgi produkti. 
Tortes iespējams pasūtīt pēc savas gaumes un vēlmēm pa tel.: 26684165

Biruta Janočko 2014.g. 26.jūlijā, piedaloties Zemgales reģiona konkursā "Siera saldā torte", ieguva 2. vietu. Kūkas recepte tika publicēta grāmatā "Pavārdziesma sieram".

 

 

 

 

E-pakalpojums ieviests Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam projekta „Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana (Nr. LLIV- 253) ietvaros.