Trešdiena, 29. Marts, 2023. Agija, Aldonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aprīlis


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA)  aicina piedalīties gastronomijas un viesmīlības tūrisma apmācību vebināru ciklā,  kurās piedalīsies gan vietējie, gan starptautiskie tūrisma eksperti

Plānoto mācību uzsvars tiks likts uz gastronomijas tūrisma pakalpojumu attīstību un kvalitātes uzlabošanu. Apmācību cikls tiks veidots kontekstā ar mērķi iekļaut Latviju starptautiskās restorānu vērtēšanas sistēmās un ceļvežos.

Apmācības galvenokārt paredzētas ēdināšanas uzņēmumu vadības līmenim - vadītājiem, īpašniekiem, pavāriem, servisa menedžeriem, ar mērķi veicināt izpratni par gastronomiskā tūrisma nozīmi un attīstību, taču, tās būs brīvi pieejamas jebkuram interesentam. 

Gastronomijas un viesmīlības tūrisma apmācību cikla tiešsaistes semināru programma:

5. aprīlī plkst.9.30 – 11.30 “Unikāls tūrisma un ēdināšanas produkts”, Lektore Gundega Skudriņa. Pieteikšanās šeit.

18. aprīlī plkst.9.00 – 13.00 “Produktu kvalitāte, sezonalitāte un sadarbība ar piegādātājiem Baltijā” (daļa lekcijas norisināsies angļu valodā), lektori Matias Diether, Deivydas Praspalauskas, Ēriks Dreibants. Pietiekšanās šeit.

19. aprīlī plkst. 9.00 – 12.00 “Efektivitāte un ilgtspējība Baltijas restorānos”, (daļa lekcijas norisināsies angļu valodā), lektori Svetlana Riškova, Justinas Kapkovicius, Peeter Pihel.  Pieteikšanās šeit.

28. aprīlī plkst. 9.30-11.30 “Rezervāciju sistēmas”, lektors Didzis Grāvītis. Pieteikšanās šeit.

8. maijā plkst. 9.30 – 11.30 “Finanšu plānošana un vadība”, lektors Jānis Jenzis. Pieteikšanās šeit

 

 

Seminārs “Kā inovatīvi organizēt darbinieku instruktāžas un praktiskās apmācības ugunsdrošībā un darba aizsardzībā?”

Pamatojoties uz 19.04.2016 Ministru kabineta noteikumiem Nr.238 “Ugunsdrošibas noteikumi” un 10.08.2010 Ministru kabineta noteikumiemNr.749 „Apmācības kartība darba aizsardzības jautājumos”,  ikvienam darba devējam jāievēro, ka:

  • ugunsdrošības un darba aizsardzības instruktāžas darbiniekiem jāveic ne retāk kā reizi gadā;
  • uzsākot darba attiecības, jaunajiem darbiniekam ir jānodrošina ievadapmācības un sākotnējā instruktāža darba aizsardzībā;
  • ja objektā vienlaicīgi var atrasties vairāk par 50 cilvēkiem, nepieciešams vienu reizi gadā organizēt arī evakuācijas apmācības, atbilstoši rīcības plānam ugunsgrēka gadījumā.

Lai atvieglotu darba devējiem šo prasību ievērošanu, ir izstrādāti digitāli risinājumi, ar kuriem aicinām iepazīties seminārā

“Kā inovatīvi organizēt darbinieku instruktāžas un praktiskās apmācības ugunsdrošībā un darba aizsardzībā?”

Pasākums notiek klātienē- Svētes i.33, Jelgavā.

Pieteikšanās-  bez dalības maksas līdz 20.aprīlim

šeit: https://ej.uz/ugunsdr

 

 

Lai attīstītu mūžizglītības piedāvājumu Bauskas novadā, ikviens iedzīvotājs aicināts aizpildīt aptaujas anketu līdz 2023.gada 31.augustam

 

 

 

Piesakies semināru "Ilgtspējīgs iepakojums: no dizaina līdz pārstrādei 2023", kas notiks   šī gada 13.aprīlī  Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitē,  Lielā ielā 2, Sudraba zālē, no plkst.10.00 līdz plkst.14.00.
 

Programma šeit.

 

 

Bauskas novada lauksaimniecības nozares pārstāvji un citi interesenti aicināti pieteikties braucienam uz gadatirgu “Maamess” 2023 Igaunijā!

Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs šī gada 22.aprīlī organizē pieredzes apmaiņas braucienu uz 29. Starptautisko lauku gadatirgu “Maamess” 2023.

Gadatirgū piedalīsies lauksaimnieki, mežssaimnieki, dārzkopji un pārtikas ražošanas uzņēmumi, tāpēc ikvienam šo nozaru pārstāvim ir iespēja pievienoties braucienam, lai smeltos iedvesmu.

Brauciena dalībniekiem nepieciešams iegādāties ieejas biļetes 15 eiro apmērā, savukārt transporta izdevumus sedz Bauskas novada pašvaldība.

Aicinām pieteikt dalību līdz 14. aprīlim, sazinoties ar Lauku attīstības konsultantiem- Kristapu Stallīti (Tel. 20267734, kristaps.stallits@vecumnieki.lv) vai Edgaru Dzelmi (Tel. 20060859, edgars.dzelme@bauska.lv).