Piektdiena, 15. Novembris, 2019. Leopolds, Unda, Undīne
Sazinies ar mums 80003939

Novembris


12.11.2019.

Seminārs uzņēmējiem "Mana Latvija. Dari digitāli!"

Tāpat kā citus gadus, arī šogad, Bauskas Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru rīko semināru uzņēmējiem. Jau pašlaik Latvijā ir pieejami vairāk nekā 700 dažādi e-pakalpojumi gan privātpersonām gan uzņēmējiem, kuru izmantošana var krietni atvieglot darbu un ikdienu.

Lai veicinātu sabiedrības zināšanas un prasmes dzīves situāciju risināšanā elektroniski, darbojas  integrētā mācību un komunikācijas aktivitāšu programma „Mana Latvija. Dari digitāli!”. Šīs programmas pārstāvji 20.novembrī no plkst. 10.00 - 12.00 vadīs pasākumu, kurš notiks Bauskas Centrālajā bibliotēkā. Seminārs ir bez maksas.

Tajā tiks stāstīts par to, kādi e-pakalpojumi var noderēt uzņēmēja ikdienā, kā rūpēties par savu datu drošību u.c., kā arī par e-adresi, kas drīzumā juridiskām personām būs jālieto obligāti.

Pēc semināra konsultanti palīdzēs izveidot sava uzņēmuma e-adresi, tādēļ aicinām ņemt līdz eID karti ar eParakstu vai eParaksts Mobile.

Semināram ir jāpiesakās pa tālruni 63960578 vai mājaslapā: ŠEIT

Esiet zinoši par dažādām e-iespējām!  E-risinājumi ļaus nokārtot formalitātes ērti un ātri.
Būsiet  laipni gaidīti seminārā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ērika Pelcere,
Bauskas CB Biznesa bibliotēkas vadītāja
tālr. 63960578


07.11.2019.

CFLA aicina uz rudens semināru ciklu „Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”

 

Trešdien, 27.novembrī, ar semināru Rundālē Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) noslēgs rudens semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā.

CFLA direktore Anita Krūmiņa: „Jau sesto reizi pulcēsim ES fondu projektu īstenotājus un interesentus semināru ciklā Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā. Gatavojot semināru programmu, raugāmies, lai tajā būtu kā aktualitāšu sadaļa par ES fondu progresu un nākotnē gaidāmo, tā arī praktiski ieteikumi un pieredzes stāsti no projektu īstenotājiem. Esam pateicīgi klientiem, kuri gatavi ar saviem stāstiem dalīties – reizēm tie sniedz iedvesmu, reizēm – mācību, taču vienmēr klausāmi ar interesi.”

Semināros CFLA sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Finanšu ministriju, Labklājības ministriju, Finanšu nozares asociāciju un ES fondu projektu īstenotājiem stāstīs par aktualitātēm un nākotnes perspektīvām ES fondu jomā. Seminārā Finanšu nozares asociācija dalīsies ar noderīgu informāciju potenciālā ES fondu darījumu partnera izvērtēšanā. Tāpat dalīsimies ar zināšanām un uzkrāto pieredzi vienmēr aktuālajā tēmā – iepirkumu veikšanā. Semināros runāsim arī par valsts atbalsta jautājumiem un pašvaldību aizņēmumu tēmu. Ar pieredzi – kā veiksmēm, tā izaicinājumiem - projektu īstenošanā dalīsies ES fondu finansējuma saņēmēji. Semināru laikā būs iespējams saņemt arī individuālas klātienes konsultācijas par ES fondu projektu e-vidi.

Zemgalē seminārs notiks 27. novembrī plkst. 11.00 Rundāles multifunkcionālajā centrā  Pilsrundālē 1, Rundāles novadā.

Darba kārtība šeit.


Pieteikšanās semināra apmeklējumam un darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā. Lūdzam semināru apmeklējumam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Avots: Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA)

 


06.11.2019.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina apmeklēt
Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru stendu skaistumkopšanas izstādē Baltic Beauty 2019

 

No 8. līdz 10. novembrim LIAA aicina apmeklēt Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru stendu skaistumkopšanas izstādē Baltic Beauty 2019, Ķīpsalā!

Apmeklē biznesa inkubatoru stendu un iepazīsti Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru dalībniekus: SIA D.Eco development uzņēmums ražo pilnīgi dabīgus dezodorantus, arī zero waste variantā, kā arī ķermeņa kopšanas produktus. Uzņēmums SIA STAVRO Jūs priecēs ar kosmētiku, kas ir izstrādāta, balstoties uz zinātniskiem pētījumiem, korneoterapijas metodoloģiju un holistisku pieeju ādas kopšanai un dzīvesveidam kopumā. Zīmols “The Beard Cosmetics” piedāvā bārdas kosmētiku – bārdas eļļas un balzamus, kas radīti izmantojam tikai 100% dabīgas un ekoloģiski sertificētas izejvielas (OF&G). SIA Inex Cosmetics uzņēmums savu balsta specializējoties uz inovāciju ieviešanu Premium klases segmenta komētikas ražošanā. Savukārt SIA Anne Export savā kosmētikas klāstā apvieno Dienvidu zemju vērtīgās eļļas ar Latvijas dabas iedarbīgajiem ekstraktiem, ražojot kosmētiku visai ģimenei. Ja meklējat ko piemērotāku tieši bērniem, tad stendā varēsiet satikt SIA Creative Cosmetics, kas tika dibināts ar ideju radīt dabīgu un bērniem drošu krāsu kosmētiku. Tā ir divu mammu ideja apvienot savas zināšanas un prasmes, lai izveidotu dabai draudzīgu zīmolu ar eko sertifikācijas potenciālu nākotnē. SIA Silmachy Remedies piedāvā kosmētiku, kas ir veidota kā unisex kosmētika, kas ir īpaši paredzēta dodoties ceļojumos kā arī ir parocīgāka ikdienas lietošanā, jo balstās uz zero waste principa. SIA BE.LOVED kosmētika tika ražota ilgi meklējot atbildes uz jautājumu par to ka saglabāt savu jaunību un skaistumu visas dzīves garumā, uz kā pamata radās ekspertu un uzņēmuma īpašnieces izstrādāta formula, kas balstās uz veselīgas ādas pamatprincipiem.

Visā Latvijā darbojas 15 Magnetic Latvia Biznesa inkubatori, kas palīdz attīstīties jauniem, dzīvotspējīgiem un konkurētspējīgiem komersantiem. Biznesa inkubators ir atvērta koprades, biroja, darbnīcu, semināru un notikumu telpa jaunajiem uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem. LIAA biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators” ietvaros.


Madara Zenke
Vecākā projektu vadītāja
Biznesa inkubatoru departaments
Tālrunis: +371 62400908
Mob. tālrunis: +371 26984711
E-pasts: madara.zemke@liaa.gov.lv

 


 

05.11.2019.

LATVIJAS TIRDZNIECĪBAS UN RŪPNIECĪBAS KAMERAS atvērto durvju diena

 

LTRK aicina uzņēmējus 13. novembrī, Kr.Valdemāra ielā 35, Rīgā uz atvērto durvju dienu.

  • plkst. 13.30  Dalībnieku ierašanās un pēcpusdienas kafija.
  • plkst. 14.00  Uzņēmēju iepazīšanās. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras darbība. Jautājumi un atbildes. Valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.
  • plkst. 14.30 – 16.30   Informācija par LTRK īstenoto uzņēmēju interešu pārstāvību, atbalstu eksportam, organizētajiem semināriem un pasākumiem, īstenotajām ES projektu aktivitātēm, šķīrējtiesu un komercstrīdu mediāciju.

Reģistrācija līdz 12. novembrim: https://ej.uz/ltrk2019 

Dalība bez maksas, vietu skaits - ierobežots.

 

Avots: Biedrība "Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera"

 


04.11.2019.

„Mana Latvija. Dari digitāli!”

20. novembrī, plkst. 10:00-12:00, Bauskas Centrālajā bibliotēkā, (Kalna ielā 18, Bauska) notiks seminārs, kura laikā klātesošie varēs apgūt iemaņas eID kartes, eParaksta un e-adrese pielietošanā.

Digitālās lietas mūsu dzīvē ienāk arvien straujāk un, kā vairākkārt norādījuši It jomas speciālisti - tuvākajos 10 gados vismaz 40% uzņēmumu izzudīs, ja vien tehnoloģiski nemainīsies. Jau pašlaik Latvijā ir pieejami vairāk nekā 700 dažādi e-pakalpojumi gan privātpersonām, gan uzņēmējiem, kuru izmantošana var krietni atvieglot darbu un ikdienu. Lai tos pilnvērtīgi izmantotu, no šā gada sākuma ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kuram ir eID karte, bez maksas pieejams neierobežots skaits e-parakstu. Seminārā stāstīsim, kā izmantot eID karti, eParakstu un šā gada jaunievedumu - e-adresi, kas drīzumā juridiskām personām būs jālieto obligāti. Stāstīsim, kādi e-pakalpojumi var noderēt uzņēmēja ikdienā, kā rūpēties par savu datu drošību u.c. 

Tēmas: 

1) dati valsts reģistros, datu drošība
2) eID karte un eParaksts, izmantošanas iespējas
3) e-adrese - mērķi, ieguvumi, izveidošana, pilnvarošana
4) citi uzņēmējiem noderīgi e-pakalpojumi.

*Pēc semināra konsultanti palīdzēs izveidot sava uzņēmuma e-adresi, tādēļ aicinām ņemt līdz eID karti ar eParakstu vai eParaksts Mobile.

Lektori:
Programmas “Mana Latvija. Dari digitāli!” pārstāvji

Reģistrācija: jelgava@chamber.lv;

Avots: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera