Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauska Tavam biznesam


  Kāpēc Bauska

  Reģionā pieejamie resursi

  Industriālais un loģistikas parks

  Darbaspēks un cilvēkresursi

  Nodokļu atvieglojumi un atbalsts

  Mārketinga materiāli

  Kontakti

 

Bauska ir vēsturiski nozīmīgs centrs Mēmeles un Mūsas upju sateces vietā, kas gadsimtu gaitā ir attīstījies kā nozīmīgs tirdzniecības centrs starp Latviju un Lietuvu. Arī šodien Bauskas stratēģiskais novietojums visu trīs Baltijas valstu centrā piedāvā vislabākās ražošanas un loģistikas iespējas Baltijas tirgus apgādei. Bauskas tuvākā reģiona iedzīvotāju skaits nedaudz pārsniedz 40 tūkstošus, taču vienas stundas brauciena robežās ir pieejams Baltijā lielākais tirgus ar ~1,5 miljoniem iedzīvotāju.

Pilsētu caurvij Eiropas nozīmes un viena no reģiona visnoslogotākajām automaģistrālēm Via Baltica, pa kuru plūst lielākā daļa Baltijas valstu savstarpējās tirdzniecības - vairāk nekā 8 milj. tonnu preču ~400’000 kravas automašīnās gadā. Tas ir radījis labvēlīgu vidi Bauskā bāzēties vairākām lielām transporta kompānijām. Baltijā lielākā lidosta - starptautiskā lidosta „Rīga”, kā arī Rīgas osta atrodas tikai stundas brauciena attālumā no Bauskas.

Bauska ir izvēlēta kā viena no nedaudzajām Eiropas nozīmes Rail Baltica ātrgaitas dzelzceļa reģionālajām pieturas vietām. Pēc dzelzceļa līnijas izveides Bauska būs ātrgaitas dzelzceļa viduspunkts, dažu desmitu minūšu attālumā no Rīgas, starptautiskās lidostas Rīga”, kā arī lielākajām pilsētām Latvijā un Lietuvā. 

Četru attēlu kolāža, kurā no kreisās uz labo pusi redzmas atsevišķas fotogrāfijas: divas snagās automašīnas brauc cauri Bauskai, vilciens brauc  pāri tiltam, lidmašīna lidlaukā, sauso kravu kuģid ostā.

 

Tālāk