Pirmdiena, 25. Oktobris, 2021. Beatrise, Beāte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jaunumi


26.08.2021.

Projekta „Mans novads mans atbalsts” orientēšanās piedzīvojuma „Tūrists savā novadā”  NOLIKUMS

 


19.08.2021.


18.08.2021.


26.07.2021.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


26.07.2021.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


26.07.2021.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


12.03.2021.

Aicinām iesniegt jaunatnes iniciatīvas projektus mācību motivācijas palielināšanai

 

Bauskas novada pašvaldība aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, no 2021.gada 15.marta iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta PuMPuRS* ietvaros tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

Konkursa mērķi:

  • Palielināt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivāciju turpināt izglītību un veicināt viņu aktīvu līdzdalību ikdienas dzīvē.
  • Iesaistīt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamos jauniešu aktivitātēs un jaunatnes iniciatīvu projektos ārpus formālās izglītības, nodrošinot aktivitāšu pieejamību iespējami tuvu bērnu un jauniešu dzīves un mācību vietai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektu konkursu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm Eiropas Sociālā fonda projekta "PuMPuRS" ietvaros.

 

Papildus individuālajam atbalstam, ko jau saņem skolēni projekta PuMPuRS ietvaros, tiks atbalstīti arī jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

 

"PuMPuRS" projekti ir vērsti uz izglītojamo motivācijas palielināšanu, lai riska grupā esošie jaunieši nepārtrauktu mācības priekšlaicīgi, kā arī izglītības turpināšanu un pašu jauniešu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē. Projekta mērķa grupa - vispārējās izglītības iestāžu izglītojamie no 5. līdz 12. klasei, kā arī to profesionālās izglītības iestāžu un vispārējās izglītības iestāžu, kuras īsteno profesionālās izglītības programmas, izglītojamie no 1. līdz 4. kursam.

 

Jaunatnes iniciatīvas ierosina, izplāno un īsteno paši jaunieši. Projektus var iesniegt jaunatnes organizācijas, biedrības vai nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni, arī jauniešu iniciatīvu grupa sadarbībā ar reģistrētu jaunatnes organizāciju vai biedrību un nodibinājumu, kas veic darbu ar jaunatni. Vienam projektam pieejamais finansējuma apmērs ir 4600 eiro, kas 100 % tiek nodrošināts no projekta "PuMPuRS" līdzekļiem. Katram projektam tiek piešķirta šī konkrētā summa, ne vairāk un ne mazāk.

 

Svarīgi! Vēršam jūsu uzmanību, ka projekta iesniegumam obligāti jāpievieno sadarbības partnera apliecinājums (ja ir paredzēti konkrēti sadarbības partneri) un projekta administrēšanā un īstenošanā iesaistīto personu CV (ja iesniegumā norādīti konkrēti cilvēki).

 

Projekti iesniedzami līdz 2021.gada 30.aprīlim.

Nolikums: ŠEIT.      
PMP plāns: ŠEIT.
Saites: ŠEIT.

                     

Rezultātu paziņošanas termiņš – rezultāti tiks paziņoti līdz  2021.gada 28.maijam.
Plānotais projekta uzsākšanas laiks - no 01.06.2021. līdz 31.12.2021., projekta ilgums no 3 līdz 18 mēnešiem.

 

Vairāk informācijas par projektu: www.pumpurs.lv.

 

Projektus var iesniegt:

  • personīgi  Bauskas novada domē, Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads;
  • pasta sūtījumā, adresējot Bauskas novada dome, Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads;
  • elektroniski uz e-pastu: dome@bauska.lv .

 

Papildu informācija:
Individuālas informatīvās konsultācijas iepriekš sazinoties ar projektu koordinatori Lieni Rotbergu,                       
Tālrunis: 27630665              
E-pasts:  liene.rotberga@inbox.lv    

      

*Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS) tiks īstenots līdz 2022. gada 31. decembrim. Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam. Projektu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm.

  


10.12.2020.

Bauskas novada jauniešu domes jaunieši šogad decembri pavada katrs savās mājās - attalināti kopīgi radot Ziemassvētku pārsteiguma dāvaniņas līdzcilvēkiem. Dāvaniņas tiks nogādātas jau nākošnedēļ, lai ielīksmotu to sirdis, kuri , iespejams, nevar būt mājās ar mīļajiem un tiem, kuriem sirsniņas nav tik līksmas, bet mēs gribam, lai ikviens var pasmaidīt. Jaunieši vairo labo!

 

 

 


17.11.2020.

Bauskas novada jauniešu sveiciens Latvijai dzimšanas dienā ar sabiedrības līdzdalību!

 


11.11.2020.

Pavadīsim svētkus aktīvi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


10.11.2020.

Atklāsim Latviju no jauna!
Parādi mums, kas ir Tava Latvija un ko tā Tev nozīmē! Izpaudies kā vien vēlies! Gaidīsim jūsu darbus līdz 18.11.2020. Sumināsim Latviju kopā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


03.10.2020.

Šodien arī mēs piedalījāmies #jerusalemadancechallange!


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


29.05.2020.

Šodien mums notika īsais kurss kulinārijā. Pagatavojām paši savus cepumiņus un bulciņas, kā arī spēlējām spēles un labi pavadijām laiku. Liels paldies Denisijai Šteinbergai, ka dalijies ar savām zināšanām, kuras varējām pielietot arī praktiski!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


22.09.2020.

Bauskas novada jaunieši aicina uz kulinārijas meistarklasi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


22.09.2020.

Vakar Bauskas novada Jauniešu domes dalībnieces Katrīna, Paula, Viktorija, Keita un JLS Liene viesojās pie Bauskas novada domes priekšsēdētāja Arnolda Jātnieka. Paldies Bauskas novada domei par iespēju video formātā pastāstīt par jauniešu dzīvi mūsu novadā. Paldies @picudarbnica ,@bauskas_alus_daritava un @restoransmuza par sagatavotajām dāvanām.


07.09.2020.

Bauskas novada Jauniešu domes jauniešu izveidotais video stāsts par jauniešu dzīvi Bauskas novadā!