Sestdiena, 15. Decembris, 2018. Hanna, Jana, Johanna
Sazinies ar mums 80003939

Vakances

 • Sociālais darbinieks ģimenēm un bērniem

  Pieteikšanās līdz: 2018.12.20

  Bauskas novada pašvaldības iestāde “Bauskas novada Sociālais dienests” izsludina konkursu uz vakantajām (2 vakances)sociālo darbinieku  darbam ar ģimeni un bērniem amata vietām.

   

  Prasības pretendentam:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā (Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 41.pants);
  • speciālas zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā (Bērnu tiesību aizsardzības likuma 51. pants);
  • labas valsts valodas zināšanas;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • pieredze sociālajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

   

  Atalgojums mēnesī: EUR 841 pirms nodokļu nomaksas.

   

  Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinošus dokumentus līdz 2018.gada 20.decembrim plkst.17.00 , lūdzu, sūtīt ar elektronisko parakstu uz adresi: socialais.dienests@bauska.lv, vai pa pastu, vai ienest personīgi Rūpniecības ielā 7, Bauskā, ar atzīmi “Konkursam uz sociālā darbinieka amata vietu”. Tālr. uzziņām: 63921805.

   

  Amata apraksts: ŠEIT

   

  Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Bauskas novada pašvaldības iestādei "Bauskas novada Sociālais dienests". Lai saņemtu detalizētu informāciju par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai, lūdzam spiest “šeit” vai iepazīties dokumenta formātā Rūpniecības ielā 7, Bauska, Bauskas nov., 14.kabinetā

 • Psihologs

  Pieteikšanās līdz: 2018.12.20

  Bauskas novada pašvaldības iestāde “Bauskas novada Sociālais dienests” izsludina konkursu uz vakanto  psihologa uz nepilna darba laiku (20 stundas nedēļā) amata vietu.

   

  Prasības pretendentam:

  • Atbilstība Psihologu likuma prasībām  (maģistra grāds un  sertifikāts  klīniskajā un veselības psiholoģijas jomā);
  • speciālas zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā, atbilstoši Bērnu tiesību aizsardzības likuma 51. panta 12.punktam;
  • darba pieredze psiholoģiskajā konsultēšanā vismaz 3 gadi;
  • labas valsts un krievu valodas zināšanas.

   

  Atalgojums mēnesī par nepilna laika slodzi: EUR 446 pirms nodokļu nomaksas,

  Psihologa kabinets ir aprīkots ar visu psihologam nepieciešamo.

  Psihologa pusslodzi iespējams organizēt elastīgi.

   

  Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinošus dokumentus līdz 2018.gada 20.decembrim plkst.17.00 , lūdzu, sūtīt ar elektronisko parakstu uz adresi: socialais.dienests@bauska.lv, vai pa pastu, vai ienest personīgi Rūpniecības ielā 7, Bauskā, ar atzīmi “Konkursam uz psihologa amata vietu”. Tālr.uzziņām 63921805.

   

  Amata apraksts: ŠEIT

   

  Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Bauskas novada pašvaldības iestādei "Bauskas novada Sociālais dienests". Lai saņemtu detalizētu informāciju par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai, lūdzam spiest “šeit” vai iepazīties dokumenta formātā Rūpniecības ielā 7, Bauska, Bauskas nov., 14.kabinetā.


Aizvērt
Pieteikties vakancei

*Obligāti aizpildāmi lauki