Sestdiena, 16. Janvāris, 2021. Lida, Lidija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldību vēlēšanas 2021


24.11.2020.

Atbilstoši Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma Pārejas noteikumu 4.punktam, lai 2021. gada pašvaldību vēlēšanas nodrošinātu tajos novados, kurus skar administratīvo teritoriju apvienošana, līdz 2020. gada 1. decembrim pašvaldību domes sasauc visu apvienojamo pašvaldību deputātu kopsapulci, kas ievēlē novada vēlēšanu komisiju. Deputātu kopsapulci ierosina sasaukt un vada tās pašvaldības domes priekšsēdētājs, kurā ir lielākais iedzīvotāju skaits atbilstoši aktuālajiem Iedzīvotāju reģistra datiem. Ievēlot novada vēlēšanu komisiju, katras pašvaldības domes deputātu balsu skaits ir proporcionāls konkrētās pašvaldības iedzīvotāju kopskaitam. Novada vēlēšanu komisiju izveido un tā darbojas saskaņā ar likumu, kas reglamentē pašvaldību vēlēšanu komisiju un iecirkņu komisiju darbu, ciktāl tas nav pretrunā ar šo likumu.

 

Ar Bauskas novada pašvaldības, Iecavas novada pašvaldības, Rundāles novada pašvaldības un Vecumnieku novada pašvaldības deputātu kopsapulces 2020.gada 27. oktobra lēmumu Nr.1 “Par jaunveidojamā Bauskas novada velēšanu komisiju” noteikts, ka Vēlēšanu komisijas sastāvā ir vienpadsmit komisijas locekļi.

 

Bauskas novada pašvaldības, Iecavas novada pašvaldības, Rundāles novada pašvaldības un Vecumnieku novada pašvaldības deputātu kopsapulce nolemj:

Ievēlēt par Bauskas novada Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju: Juri Gaili.

Ievēlēt par Bauskas novada Vēlēšanu komisijas locekļiem: Tālrītu Krastiņu, Līgu Kausinieci, Zaigu Ārenti, Mārtiņu Sapatu, Māri Plēsnieku, Daci Šileiku, Kristīni Brūveli, Ingunu Paegli, Gitu Eriņu un Jāni Eimusu.

 

Apvienojamo pašvaldību deputātu lēmums: ŠEIT