Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zibakcija „No Mēmeles līdz Mūsai”


Zibakcija „No Mēmeles līdz Mūsai”2014.07.21 Komentāri (0) Zibakcija „No Mēmeles līdz Mūsai”


"Senajai Bauskai - pilsētai mūsu -
Gadsimtos mērojams mūžs...."
/L. Dzelme/

 

2014. gada 21. jūlijā notiks Bauskā nebijis pasākums - zibakcija „No Mēmeles līdz Mūsai”. Tās dalībniekiem nav svarīgs gadu skaits vai ikdienas nodarbošanās, galvenais nosacījums - ir jābūt iespējai fotografēt. 

Akciju organizē Tautas fotostudija „ Bauska” sadarbībā ar biedrību „Bauskas vecpilsēta”, mākslas salonu „Meistars Gothards”, Bauskas Kultūras centru un Bauskas novada domi. Tās laikā ikviens Bauskas novada iedzīvotājs aicināts fotografēt Bausku – tās vietas un cilvēkus, iemūžinot pilsētu fotomirkļos nākamajām paaudzēm. 
Akcijas mērķi ir papildināt Bauskas foto arhīvu, labāk iepazīt pilsētu un, iespējams, pat atklāt tajā ko jaunu, sniegt iespēju nākamajām paaudzēm palūkoties uz Bausku un tās cilvēkiem 2014. gada 21. jūlijā. Ikdienā neievērotas vienkāršas lietas un vietas, piemēram, ēkas, kurām katru dienu ejam garām vai parki, kuriem izskrienam cauri, tas viss nākotnes cilvēkiem pastāstīs par to, kā mēs dzīvojām šajā laikā.
Zibakcijas dalībnieki aicināti fotografēt pilsētas vidi – ielas, ēkas, parkus, automašīnas, cilvēkus un citus objektus, kas nākamajām paaudzēm kalpos kā liecība par laiku, kurā dzīvojam. Arī mēs par iepriekšējo paaudžu cilvēkiem, to apģērbu, paradumiem, arī vides ainavu pārmaiņām uzzinām, lūkojoties vēsturiskās fotogrāfijās.
Izvērtējot akcijas laikā iesūtīto materiālu, tiks atlasītas 40 labākās fotogrāfijas, kas kopā ar pārējo zibakcijas laikā gūto digitālā formāta materiālu 1.augustā svinīgi tiks nodotas Bauskas Novadpētniecības un mākslas muzejam glabāšanai arhīvā.
Akcijas informatīvie atbalstītāji - laikraksts „Bauskas Dzīve” un Bauskas novada pašvaldības izdevums „Bauskas Novada Vēstis”.

Akcijas noteikumi ŠEIT
 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas