Svētdiena, 11. Aprīlis, 2021. Hermanis, Vilmārs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Zemgales tūrisma konfernce


Zemgales tūrisma konfernce Komentāri (0) Zemgales tūrisma konfernce

Ikgadējā Zemgales tūrisma konferencē “Kvalitatīva tūrisma piedāvājuma veidošana” atskatīsies uz Zemgales tūrisma piedāvājumu un galvenajiem nozares rādītājiem, uzklausīs vairāku ekspertu redzējumu par kvalitātes nozīmi un lomu tūrismā, kā arī pārrunās galvenos nozares attīstības virzienus. Konference notiks 2014. gada 3. decembrī Bauskā.

Konferencei šogad ir izvēlēta tēma “Kvalitatīva tūrisma piedāvājuma veidošana”, jo kvalitāte ir viens no galvenajiem priekšnoteikumiem, lai veidotos konkurētspējīgs tūrisma piedāvājums. Par kvalitātes nozīmi un lomu tūrismā, raugoties no dažādiem aspektiem, konferencē dalīsies vairāki nozares eksperti. Elīna Kalēja no Latvijas Lauku Tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” iepazīstinās klātesošos ar galvenajiem kvalitātes aspektiem, kurus ir būtiski ņemt vērā, veidojot piedāvājumu lauku tūrismā, savukārt Laura Bluša biedrības “Babyroom” iepazīstinās ar galvenajām atziņām, kas tika gūtas, apceļojot Zemgales un Latvijas tūrisma objektus un izvērtējot to pieejamību vacākiem ar bērnu ratiņiem. Savukārt par redzēto Latvijas jaunatklāšanas raidījuma „TE!” filmēšanas laikā dažādos Latvijas Tūrisma informācijas centros un tūrisma objektos savā vērtējumā dalīsies eksperts Pauls Timrots.

Konferences klātesošajiem būs iespējams uzzināt arī vairāk par Zemgales tūrisma piedāvājumu, galvenajiem tūrisma rādītājiem un potenciālajiem attīstības virzieniem, kā arī dzirdēt Tūrisma Attīstības Valsts aģentūras redzējumu par galvenajiem darbības plāniem 2015. gadā un galvenajiem akcentiem, kas minēti Tūrisma attīstības pamatnostādnēs 2014. – 2020. gadam. Konferences noslēgumā ikvienam interesentam būs iespējams apmeklēt Bauskas pils rekonstruētās telpas, kas apmeklētājiem ir pieejamas no 2014. gada septembra.

Konference notiks 2014. gada 3. decembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00, Bauskas pilī, Bauskā. Konference ir bez maksas. Dalību konferencē vēlams pieteikt iepriekš līdz 2014. gada 30. novembrim e-pastā: info@travelzemgale.lv .

Zemgales tūrisma konferenci organizē biedrība “Zemgales Tūrisma asociācija”, sadarbībā ar Bauskas novada pašvaldību un Bauskas Pils muzeju.

Zemgales Tūrisma asociācija


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas