Ceturtdiena, 09. Decembris, 2021. Tabita, Sarmīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Vecsaules pamatskolas filmas prezentācija


Vecsaules pamatskolas filmas prezentācija2016.04.08 Komentāri (0) Vecsaules pamatskolas filmas prezentācija

Šī gada 8. aprīlī plkst.17.00 “BM studio Bauska” aicina Bauskas novada iedzīvotājus uz savas pirmās dokumentālās īsfilmas „No skolas sākas ceļš” pirmizrādi, kas tapa sadarbībā ar Vecsaules pamatskolu.

Pirmizrāde notiks Bauskas novada domes sēžu zāle (Uzvaras iela 1, 3.stāvs).

Dokumentālā īsfilma tika uzņemta, lai atklātu Bauskas novadu no jauna, uzsākot īsfilmu sēriju par Bauskas novada skolām. Īsfilmas galvenie varoņi – atsaucīgi skolēni, skolotāji, skolas darbinieki.

Skola, kas atrodas mazā dabas stūrītī dažus kilometrus no pilsētas ikdienas steigas, katru dienu mājīgi sagaida savus skolēnus, lai sāktu dienas darbu. Vecsaules skolas ikdiena neaprobežojas tikai ar mācībām.  Neatņemama Vecsaules pamatskolas sastāvdaļa ir ģimeniskums, tradīcijas un vēsture. “Viens par visiem - visi par vienu! Lai arī kāds tu būtu, tevi pieņems skolas kolektīvā.” Jaunieši ir aktīvi un radoši, dziedot korī un dejojot tautas deju kolektīvos.

Filmā skatītāji iegrims Vecsaules skolas emocijām piesātinātajā ikdienā un labāk iepazīs vēl vienu sava novada nostūri. Vecsaules pamatskola ir vieta, kur ikviens jūtas kā mājās vai lielā ģimenē, ko iegūst jau no bērnudārza grupiņas.

Krista Butkus, Liele Lote Kalniņa

Jauniešu producentu centrs “BM studio Bauska”


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas