Pirmdiena, 16. Septembris, 2019. Asja, Asnate, Dāgs
Sazinies ar mums 80003939

V. Plūdoņa muzejs aicina uz JRT aktiera Viļa Daudziņa iestudēto dzejas izrādi „Plūdons un Upes dievs”


V. Plūdoņa muzejs aicina uz JRT aktiera Viļa Daudziņa iestudēto dzejas izrādi „Plūdons un Upes dievs”2019.05.28 Komentāri (0) V. Plūdoņa muzejs aicina uz JRT aktiera Viļa Daudziņa iestudēto dzejas izrādi „Plūdons un Upes dievs”

Jaunā Rīgas teātra aktieris Vilis Daudziņš raksturo iestudējuma ideju:„Skanēs baisas un jutekliskas balādes, heroiskas poēmas un arī pa kādai smieklīgai rindai, kas tik labi raksturo šo daudzšķautnaino dzejnieku.Četri  lieliski mūziķi: Ieva Nīmane, Artūrs Bērziņš, Ernests Mediņš un  Jēkabs Nīmanis caurvīs lasījumu ar īpaši šim notikumam sarakstītu mūziku.

Tas būs mūsu stāsts par mākslinieku ar neatkārtojamu muzikalitāti un ritma izjūtu. Virtuozu vārda meistaru. Balāžu un poēmu karali. Cilvēku, kurš kļuva par Upes dievu Plūdoni”.

Daiļlasīšana līdzās teātrim un dziedāšanai ir viens no cēlākajiem un augstākajiem izpriecas avotiem un viens no lietderīgākajiem un ieteicamākajiem sabiedrības laika kavēkļiem. Pacilādama jūtas un izglītodama prātu, daiļlasīšana veicina sabiedrības estētisko ieražu izdaiļošanu.”  

Tie ir Viļa Plūdoņa vārdi no viņa sarakstītās grāmatas „Deklamacija jeb daiļlasīšana.” Mēs nolēmām sekot dzejnieka aicinājumam un ceram, ka mūsu priekšnesums pacilās jūsu jūtas, izglītos jūsu prātu un izdaiļos jūsu estētiskās ieražas.           

V.Plūdoņa muzeja  vadītāja  Elīna Kūla - Braže,
Tālr. 26184631

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas