Sestdiena, 25. Jūnijs, 2022. Maiga, Milija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Turpinās jauniešu dienu maratons


Turpinās jauniešu dienu maratons2015.06.18 Komentāri (0) Turpinās jauniešu dienu maratons

Turpinoties Jauniešu dienu maratonam, Bauskas Bērnu un jauniešu centrs otrdien, 16. jūnijā rīkoja Jauniešu dienas Mežotnē. Pateicoties labajam laikam un jauniešu atsaucībai, diena bija izdevusies. Jaunieši iesaistījās dažādās radošās un sportiskās aktivitātēs. Aktivitātes tika rīkotas pēc krāsu stacijām. Katrā no šim stacijām jaunieši rādīja savus spēku un veiklības prasmes. Krāsu stacijās veicamās aktivitātes bija dažādas, sākot no zīmēšanas, beidzot ar nelielu trošu trasi pāri dīķim drosmīgākajiem. Karstajā jūnija dienā ļoti pieprasīta bija aktivitāte ar ūdens sūkļiem. Tie netika mesti tikai tālumā, bet gan arī tika uzrīkots “ūdens sūkļu karš” Katrs no šiem jauniešiem ieguva lieliski un vērtīgi pavadītu dienu un dažādas veicināšanas balvas.

Paldies katram no Jauniešu dienu maratona dalībniekiem. Tiekamies jau 25. jūnijā Rītausmās, 1. jūlijā Uzvarā, 15. jūlijā Ceraukstē, 20. jūlijā Ērgļos, 22. jūlijā Dāviņos un noslēgums būs Bauskā 22. augustā.

Bauskas novada jauniešu dienas tiek rīkota Bauskas novada pašvaldības projekta „Kā sauc, tā atsaucas!” ietvaros, kas tiek finansēts Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam atklātā projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes visiem jauniešiem popularizējot līdzdalību un aktīvu dzīvesveidu”.

Linda Spundiņa
Bauskas Bērnu un jauniešu centra
jaunatnes lietu speciālista palīgs


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas