Trešdiena, 21. Aprīlis, 2021. Anastasija, Marģers

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Rekonstruēto ielu atvēršanas svētki Bauskā


Rekonstruēto ielu atvēršanas svētki Bauskā2015.12.07 Rekonstruēto ielu atvēršanas svētki Bauskā

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir labu domu, labu darbu un apdāvināšanās laiks. Bauskas novada pašvaldība saviem iedzīvotājiem šajā gadā ir dāvājusi no jauna sakārtotas pilsētas ielas un gājēju ietves, kas priecēs kā iedzīvotājus, tā pilsētas viesus gadu no gada. Šajā pirmssvētku laikā kopā ar iedzīvotājiem vēlamies priecāties par sakārtotajām pilsētas ielām, tādēļ aicinām uz 

Bauskas pilsētas ielu atvēršanas svētkiem.

7. decembrī plkst.17 gaidīsim Jūs Zemgaļu un Pionieru ielas krustojumā, lai dotos kopīgā pastaigā pa sakārtoto Zemgaļu ielu.

Savukārt plkst.18 gaidīsim Jūs Biržu ielā aiz Pilsētas (Vecajiem) kapiem iepretim īpašumam Biržu ielā 14a.

Sanākušos uzrunās domes vadība, tiks sumināti būvuņēmēji un projektētāji, iesaistītās personas. Kopā ar māksliniekiem pieskandināsim atjaunoto ielu un kopīgās pastaigas galapunktā baudīsim siltu tēju un kādu uzkodu!

Novada pašvaldība rosina iedzīvotājus, kuru dzīvesvieta atrodas Zemgaļu un Biržu ielas sakārtotajā posmā ne vien piedalīties, bet arī līdzdarboties. Šajā tumšajā laikā īpaša nozīme ir gaismai, jo tā dāvā mājīguma un siltuma izjūtu, tāpēc aicinām iedzīvotājus ielas atvēršanas pasākuma laikā ielas malā pie sava īpašuma izvietot burciņas ar svecītēm.

Izgaismosim kopīgi paveikto darbu, padarīsim to redzamu un leposimies, ka mūsu pilsēta top skaistāka! Lai radītu svētkus kopā, aicinām rotāties un gaismu vairot arī pārējās Bauskas ielās.  


Citas ziņas