Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pašvaldība iegulda apjomīgus līdzekļus ielu infrastruktūras sakārtošanā.


Pašvaldība iegulda apjomīgus līdzekļus ielu infrastruktūras sakārtošanā.2014.09.30 Komentāri (0) Pašvaldība iegulda apjomīgus līdzekļus ielu infrastruktūras sakārtošanā.

Pašvaldības autoceļu un ielu stāvoklis, neapšaubāmi, ir viena no ikvienas vietvaras prioritātēm. Ceļu infrastruktūra ir cieši saistīta ar iedzīvotāju labklājību un uzņēmējdarbības attīstību. Bauskas novada pašvaldība ir ieguldījusi un turpina ieguldīt ievērojamus finanšu līdzekļus, lai padarītu ielu infrastruktūru iedzīvotājiem un novada viesiem ērtāku un drošāku. Abos vērienīgākajos projektos – “Tranzīta ielu sakārtošana Bauskā” (Mūsas tilta rekonstrukcija) un” Kalna ielas un Zaļās ielas seguma periodiska uzturēšana” – joprojām norit būvniecības darbi. Ja Mūsas tilta rekonstrukcija tuvojas noslēgumam, un jau kādu laiku varam priecāties par skaisto skatu, kas paveras šķērsojot jauno tiltu, tad Zaļajā un Kalna ielā būvniecība rit intensīvi un plānots, ka noslēdzošie darbi turpināsies vēl arī 2015.gadā. Šobrīd rotācijas aplī jau ir iebūvētas šķembas un drīzumā tiks uzstādītas apmales. Laikā no 13. – 15.oktobrim aplī tiks izbūvēta ar saistvielām saistīta konstruktīvā asfalta saistes kārta, savukārt  Zaļās ielas posmā no Slimnīcas ielas krustojuma līdz Salātu ielai, ar saistvielām saistītās konstruktīvās asfalta saistes kārtas izbūve plānota no 2. – 8.oktobrim. Protams, ka šāda apjoma būvdarbi saistīti ar neērtībām kā pilsētas iedzīvotājiem, tā viesiem, un, lai gan pašvaldības darbinieki izprot iedzīvotāju bažas un neiecietību, gribas atkal un atkal aicināt visus uz savstarpēju sapratni, jo rezultāts priecēs visus un bez neērtībām šo rezultātu sasniegt, diemžēl, nav iespējams.


Bauskas novada pašvaldība vēlas norādīt uz neprecizitāti 2014.gada 26.septembra laikrakstā “Bauskas Dzīve” ievietotās, apmaksātās politiskās reklāmas “Viktors Valainis: “Uzvaras ceļa rekonstrukcija ir sākums plašākiem ceļu būves darbiem”” saturā. Laikrakstā ievietotajā intervijā Saeimas deputāts, Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Viktors Valainis norāda, ka “šogad sākta Kalna un Zaļās ielas rekonstrukcija, kur lielāko daļu finansējuma sagādājusi Satiksmes ministrija”. Vēlamies uzsvērt, ka lielāko finansējuma daļu šajā projektā nodrošina tieši pašvaldība. Projekta ”Zaļās ielas un Kalna ielas seguma periodiska uzturēšana” kopējās izmaksas ir EUR 1 020 242,63. EUR 498 000 ir Satiksmes ministrijas līdzfinansējums, savukārt EUR 522 242,63 – ir Bauskas novada pašvaldības finansējuma daļa. Lai nodrošinātu šādu finansējumu EUR 104 449 tika rasti Bauskas novada pašvaldības 2014.gada budžetā, savukārt par EUR 417 794 ņemts aizņēmums Valsts kasē.


Līdztekus liela apjoma būvdarbiem pilsētas centrālajās ielās, intensīvi rit darbi arī citur pilsētā. Būvnieku rosība manāma Rīgas ielā, Kraujas ielā, 1.maija ielā, asfalta klājumu ieguvusi Akāciju iela, jauns asfalta segums ieklāts arī Parka un Baznīcas ielās, kā arī atsevišķos posmos Salātu un Mēmeles ielās.  Sakārtotas arī vairākas gājēju ietves pilsētā. 


Būsim iecietīgi pret sarežģīto un iedzīvotājiem apgrūtinošo darba procesu, gan kā kājāmgājēji, gan kā autobraucēji būsim pieklājīgi un ievērosim savstarpējas cieņas principus, lai remontdarbu process mums visiem nekļūtu vēl nepatīkamāks un rezultātā visi kopā priecāsimies par sasniegto– sakārtotu Bauskas pilsētu! 

Foto Arnis Indriks

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas