Otrdiena, 20. Aprīlis, 2021. Mirta, Ziedīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Novembrī Bauskā organizēs gidu kursus


Novembrī Bauskā organizēs gidu kursus2015.11.06 Komentāri (0) Novembrī Bauskā organizēs gidu kursus

Š.g. novembrī Bauskas Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Bauskas muzeja un Bauskas pils muzeja speciālistiem organizēs gidu kursus. To mērķis ir izglītot esošos Bauskas, Zemgales un Latvijas gidus par Bauskas vēsturi, Bauskas pili, citiem novada apskates objektiem, pašvaldību, tās infrastruktūru, attīstības virzieniem, tādejādi veicinot gan vispārējo izpratni un pareizu Bauskas interpretāciju, gan Bauskas iekļaušanu gidu maršrutos, gan jaunu tūrisma maršrutu un gidu rašanos. Ceram, ka interesi par kursiem izrādīs arī svešvalodās runājoši gidi vai cilvēki, kuri ļoti labi pārvalda svešvalodas un brīvā laikā varētu sniegt gidu pakalpojumus. Paredzēts, ka pēc kursiem gidi, kuri pēc lekcijām būs izveidojuši jaunus, interesantus un kvalitatīvus maršrutus pa mūsu apkārtni, tiks reklamēti mūsu mājas lapā. Kopā kursu ietvaros paredzētas piecas mācību dienas, tajās iekļaujot tematiku - gida darba metodika, Bauskas pilsētas vēsture, Bauskas pils komplekss, arhitektūra un pilsētbūvniecība Bauskas pilsētā un novadā, Bauskas novada vizītkarte. 

Uz lekcijām par gida darba metodiku tiek aicināti arī visi Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada muzeju, apskates objektu un saimniecību gidi vai saimnieki, kuri ikdienā vada ekskursijas vai stāsta par savu saimniecību. Ar šo mēs vēlamies celt gidu kvalitāti, tāpēc lekciju par gida darba metodiku apmaksā Bauskas novada pašvaldība.

Interesenti tiek aicināti pieteikties uz kursiem līdz 31.oktobrim Bauskas Tūrisma informācijas centrā un  aizpildot šo  reģistrācijas anketu  mājas lapā 

 

KURSU PROGRAMMA

 

Informāciju sagatavoja:   
Inese Turkupole-Zilpure, Bauskas TIC vadītāja 63923797

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas