Trešdiena, 20. Oktobris, 2021. Leonīda, Leonīds

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jauniešiem ir iespēj piedalīties simulācijas spēlē „Jaunieši domē”


Jauniešiem ir iespēj piedalīties simulācijas spēlē „Jaunieši domē”2015.05.13 Komentāri (0) Jauniešiem ir iespēj piedalīties simulācijas spēlē „Jaunieši domē”

Bauskas Bērnu un jauniešu centrs aicina Bauskas novada jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadu vecumam iesaistīties simulācijas spēlē „Jaunieši domē”. Simulācijas spēles mērķis ir sekmēt jauniešu izpratni par lēmumu pieņemšanas procesiem vietējā pašvaldībā, kā arī aktīvu līdzdalību savas pašvaldības sabiedriskajās aktivitātēs.

Simulācijas spēles ietvaros tiks organizētas vēlēšanu kampaņas un jauniešu domes vēlēšanas. Kopumā 17 jaunieši strādās komitejās un domes sēdēs, lai virzītu Bauskas novada attīstībai būtiskus jautājumus.

Pieteikšanās simulācijas spēlei notiek tiešsaistē aizpildot reģistrācijas anketu līdz 2015. gada 27. maijam plkst. 17:00 – http://ejuz.lv/jauniesidome . Jauniešu domes vēlēšanas norisināsies 2015. gada 29. maijā.

Simulācijas spēle „Jaunieši domē” tiek rīkota Bauskas novada pašvaldības projekta „Kā sauc, tā atsaucas!” ietvaros, kas tiek finansēts Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam atklātā projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes visiem jauniešiem popularizējot līdzdalību un aktīvu dzīvesveidu”.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas