Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Izšķirošais un noslēdzošais “Volkswagen Trek kausa” posms Bauskā


Izšķirošais un noslēdzošais “Volkswagen Trek kausa” posms Bauskā2014.08.30 Komentāri (0) Izšķirošais un noslēdzošais “Volkswagen Trek kausa” posms Bauskā

Šī mēneša pēdējā sestdienā, 30.augustā, Bauskā norisināsies noslēdzošais šīs sezonas posms kalnu divriteņu sacensību seriālam “Volkswagen Trek kauss 2014”. Tas solās būt ļoti interesants, jo tieši Bauskā tiks noskaidroti kopvērtējuma uzvarētāji gan “MollerAuto Krasta” maratona distancē, gan arī “TrekSuperfly” pusmaratona distancē, kā arī godalgoto vietu ieguvēji komandu ieskaitē.

Šosezon “Volkswagen Trek kauss”posmi ir bijuši vairākās Vidzemes vietās un Kurzemē, bet pirmo reizi tas iegriezīsies Zemgalē. Un, starp citu, pirmo reizi “Trek” sacensības tiks organizētas ceturtajā lielākajā Zemgales pilsētā Bauskā. Pēc pagājušajiem trim kalnainajiem posmiem Talsos, Ikšķilē un Madonā sezonas noslēgumā Bauskā būs līdzenuma posms, tāpat kā tas bija arī sezonas sākumā Vecpiebalgā un “Apkārt Burtniekam”. Starts velobraucējiem tiks dots Bauskas pilskalna estrādē. “Moller Auto Krasta” maratona distancē ir izveidots maršruts 45 kilometru garumā, bet “TrekSuperfly” pusmaratonā būs jāveic 30 kilometri.

“Volkswagen Trek kauss” sezonas noslēguma sacensības būs ļoti interesantas, jo tieši Bauskā noskaidros kopvērtējuma uzvarētājus gan «Moller Auto Krasta» maratona distancē, «TrekSuperfly» pusmaratona distancē, gan arī komandu ieskaitē. 

Kā jau tas ir bijis līdzšinējos šīssezonas posmos, arī Bauskā tiks noskaidrots viens laimīgais, kas tiks pie “Trek” riteņa. Šoreiz laimēt varēs TREK FX 7.2 velosipēdu. Savukārt, visi bērnu grupu dalībnieki saņems medaļas un Egmont dāvātās balviņas.

Vairāk par sacensībām http://www.trek-kauss.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas