Sestdiena, 27. Februāris, 2021. Andra, Līva, Līvija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Gleznu izstāde "Atmiņas un sapņi" Bauskas muzejā


Gleznu izstāde 2017.10.24 Komentāri (0) Gleznu izstāde "Atmiņas un sapņi" Bauskas muzejā

Izstādē būs aplūkojama dažādu darbu – gleznu, grafikas un zīmējumu - kolekcija. Ainavas, Latvijas meži un ūdeņi. Baltijas jūras motīvi un kāds dienvidjūras skats. Zināmi gadalaiki un nezināmas "fantāziju" sezonas. Reālas un sirreālas vietas, skati un lietu kompozīcijas. Dekoratīvi, ornamentāli zīmējumi un grafikas. Attēloti gan redzēti skati, gan izdomātas kompozīcijas.

Izstādē eksponētie darbi apkopoti un atlasīti vairāku gadu garumā kopš 1999. gada. Grafikas tapušas laikā no 2001. līdz 2006. gadam. Lielākā gleznu un zīmējumu daļa tapusi pēdējo piecu gadu laikā.

Zīmējumi veidoti akvarelī vai jauktās tehnikās. Grafikas veidotas kologrāfijas un monotīpijas tehnikās. Gleznas veido lielāko izstādes daļu, un tās tapušas eļļas, akrila, kā arī jauktās tehnikās.

Māksliniece dzīvo un strādā Rīgā. Beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas vizuālās komunikācijas nodaļu. Ieguvusi maģistra grādu. Absolvējusi Rīgas Lietišķās mākslas koledžu, keramikas nodaļu. Sarīkojusi 4 personālizstādes un regulāri piedalās grupu izstādēs un plenēros. Darbi atrodas privātās kolekcijās gan Latvijā, gan ārzemēs. Strādājusi par pasniedzēju Jaņa Rozentāla Mākslas vidusskolā. Gūta pieredze arī dažādās kompānijās un reklāmas aģentūrās, veicot mākslinieka pienākums. Kopš 2001. gada strādā patstāvīgi.

Izstāde "Atmiņas un sapņi" skatāma 24.10.2017 - 26.11.2017.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas