Trešdiena, 03. Marts, 2021. Marts, Tālavs, Tālis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Galerijas "Figaro Art" izstāde "Dāmu paradīze" Bauskas muzejā


Galerijas 2016.01.15 Komentāri (0) Galerijas "Figaro Art" izstāde "Dāmu paradīze" Bauskas muzejā

Bauskas muzejā piektdien, 15.janvārī, plkst.16.00 atklās galerijas “Figaro Art” lietišķās mākslas darbu izstādi “Dāmu paradīze”. Tā būs apskatāma līdz 21.februārim.

Galerija “Figaro Art” izstādē piedāvās aktuālus dizaineru darinātus ziemas sezonas aksesuārus dāmām: siltas vilnas šalles, oriģinālas somas, cepures, un mūsdienīgas rotas.

Siltas vilnas šalles, kas gatavotas uz zīda pamata mitrās filcēšanas tehnikā, brīnišķīgi saskan ar masīvām rotām no bronzas, emaljas un pusdārgakmeņiem. Izsmalcinātas krāsas un rokdarbi lieliski papildina ikvienu garderobi. Bez uzmanības nepaliks arī oriģinālas somas, cepures un šalles.

Izstādē piedalās juvelieris Anatolijs Nazarenko. Speciāli Bauskas muzeja izstādei mākslinieks izveidojis mūsdienīgu rotu un miniatūru kolekciju no bronzas, emaljas, pusdārgakmeņiem, izmantojot Ar Nuvo (jugenda) laika stilistiku.

Eugeny - pieredzējusi sieviešu apģērbu un aksesuāru dizainere. Pēdējos gadus Eugeny strādā mitrās filcēšanas tehnikā. Māksliniece aktīvi sadarbojas ar daudzām mākslas galerijām Eiropā un ASV un atšķiras ar novatorisku pieeju darbā ar dažādiem materiāliem. 

Irina Prazdnicāne - zīmēšanas un vizuālās mākslas skolotāja. Ar galeriju “Figaro Art” sadarbojas no tās dibināšanas sākuma, kad sāka strādāt ar mīkstajiem un plastiskajiem vilnas materiāliem. Viņas gatavotās šalles un apmetņi ir ļoti sievišķīgi un romantiski.

Marina Šaverina par šo mākslas veidu ieinteresējās pirms dažiem gadiem un ar aizrautību sāka gatavot šalles, somas un ziedus filcēšanas tehnikā. Viņas veidotās eksotiskās ziedu formas ir ļoti interesantas, reālistiskas un krāsainas.    

Bauskas muzeja speciāliste Līga Grosbarde

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas