Svētdiena, 09. Maijs, 2021. Einārs, Ervīns, Klāvs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Bauskas Rudens velobrauciens


Bauskas Rudens velobrauciens2015.09.13 Komentāri (0) Bauskas Rudens velobrauciens

Startēs Bauskas rudens velobrauciens

 

Visi riteņbraukšanas fani gaidīti 13. septembrī Bauskā, kur plkst. 12 Bauskas rātslaukumā startēs pirmais Bauskas rudens velobrauciens. Sacensību galveno balvu – 42 collu Smart LCD televizoru – izlozēs starp visiem dalībniekiem, neatkarīgi no riteņbraucēja rezultāta.

Brauciena maršruts būs Bauska – Mežotne – Bauska. Distances garums 20,2 kilometri un ceļa segums ir asfalts. Starts – Bauskas rātslaukumā, finišs – pie «Elektriķiem», apbalvošana – Bauskas rātslaukumā. Aicināti piedalīties visi interesenti – sacīkšu organizators Kaspars Brazovskis sola balvas ne tikai pašiem ātrākajiem vīriem, bet arī interesantāk tērptajiem braucējiem, lielākajām komandām un arī dažādām citām nominācijām.

Braucienā aicināti iesaistīties ne tikai tie, kas vēlas cīnīties par rezultātu, bet ikviens interesents, tai skaitā arī izglītības iestāžu skolēni kopā ar pedagogiem. Ciemiņiem no citiem novadiem varētu būt interesanta distance – brauciens sāksies Bauskas rātslaukumā, kur varēs apskatīt gan atjaunoto rātsnamu, gan paciemoties Bauskas Muzejā, kā arī iepazīties ar citiem Bauskas tūrisma piedāvājumiem. Distances vidusposms vedīs garām gleznainajai Mežotnes pilij, kuras darbinieki garāmbraucējiem sola dažus interesantus brīžus.

Vienīgais, kas jāizpilda braucējiem – obligāts aksesuārs ir ķivere. K. Brazovskis gan atzīmē, ka tiem, kas vēlas izcelties ar īpašu tērpu, velosipēdistu ķiveres vietā var būt arī cits aksesuārs – kaut vai celtnieku ķivere.

Bauskas rudens velobraucienu atbalsta Bauskas novada dome, Bauskas Kultūras centrs, Bauskas Bērnu un jauniešu centrs, SIA «Geka», Mežotnes pils, sporta centrs «Mēmele», Bauskas Velosēta, kā arī citi uzņēmēji, individuālie atbalstītāji un interesenti.

«Spriežot pēc pašreizējās aktivitātes, pasākums būs liels – gaidām vismaz 200 dalībniekus vai pat vairāk,» informē K. Brazovskis. Plašāka informācija meklēja interneta vietnē https://www.facebook.com/events/799292593517105 

Tālrunis: 26164554, e-pasts: kaspars@codesmaleji.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas