Ceturtdiena, 28. Oktobris, 2021. Antoņina, Ninona, Ņina, Oksana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

BAUSKAS MUZEJĀ izstāde-konkurss "Manas Mājas"


BAUSKAS MUZEJĀ izstāde-konkurss 2016.04.19 Komentāri (0) BAUSKAS MUZEJĀ izstāde-konkurss "Manas Mājas"

Šogad Valsts izglītības un satura centrs sadarbībā ar Bauskas Bērnu un jauniešu centru organizē Zemgales reģiona interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu metodisko izstādi - konkursu "Manas mājas".

Konkursa mērķis ir aktivizēt pedagogu metodisko darbību kā radošu procesu un pieredzes apmaiņu, izstrādājot mūsdienīgus metodiskos materiālus un popularizēt labās prakses piemērus interešu izglītībā, sekmējot kvalitatīvu un daudzveidīgu interešu izglītības programmu veidošanu vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā. Tēmas izvēle ir gatavošanās Latvijas simtgadei.

No 19.aprīļa līdz 26.aprīlim muzejā, apskatāma Zemgales reģiona vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas interešu izglītības pulciņu pedagogu metodisko darbu izstāde.

Izstādē tiek akcentēts kādas metodes pedagogs izmanto interešu izglītības nodarbībās, lai skolēni gūtu zināšanas, tehnikas un prasmes, sākot no idejas līdz gatavam mākslas darbam.

Izstādē apskatāmi 27 pedagogu metodiskie darbi no Jelgavas pilsētas, Ogres, Jelgavas, Ozolnieku, Iecavas, Lielvārdes, Aizkraukles, Skrīveru un Bauskas novadiem.

/ I.Krieviņa/

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas