Sestdiena, 01. Oktobris, 2022. Lāsma, Zanda, Zandis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicinām piedalīties Bauskas novada svētku gājienā


Aicinām piedalīties Bauskas novada svētku gājienā2014.07.08 Komentāri (0) Aicinām piedalīties Bauskas novada svētku gājienā

Šogad Bauskas novada svētki „Bauskai 405” norisināsies no 1. līdz 3.augustam. Svētku moto „Zelts un sudrabs manīm pūrā”. Viens no svētku neatņemamiem elementiem ir novada iedzīvotāju, uzņēmēju un iestāžu darbinieku svētku gājiens. Šogad tas sāksies Korfa dārzā un virzīsies pa Plūdoņa ielu līdz Rātslaukumam. 


Lai tas būtu krāšņs, ikviens ir aicināts pievienoties svētku gājienam, izbaudot iespēju būt kopā jautrā, neformālā un radošā gaisotnē. 


2014. Bauskas novadā ir izcilā dzejnieka Viļa Plūdoņa gads, tādēļ gājiena tematika pieskaņota izcilā novadnieka 140.jubilejas svinībām – gājiena dalībniekus aicinām iejusties „Plūdoņa noskaņās”.


Gājiena dalībnieku atraktivitāte, vizuālais noformējums un izdoma tiks vērtēta, lai noslēgumā interesantākos un košākos apbalvotu ar pašvaldības sarūpētām pārsteiguma balvām. 

Aicinām Bauskas novada iedzīvotājus, pašvaldības iestāžu un uzņēmumu kolektīvus, amatierkolektīvus, uzņēmējus un sabiedriskās organizācijas atbalstīt novada svētkus un piedalīties svētku gājienā 2.augustā plkst.18.00 no Korfa dārza!


Savu dalību gājienam līdz 14.jūlijam piesakiet Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītājai Aijai Spriņķei pa tālruni 29176675.


Sīkāka informācija par Bauskas novada svētkiem jūlija laikrakstā „Bauskas Novada Vēstis”,  www.bauska.lv un www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas