Sestdiena, 25. Jūnijs, 2022. Maiga, Milija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz semināru jauniešiem


Aicina uz semināru jauniešiem2014.11.19 Komentāri (0) Aicina uz semināru jauniešiem

Trešdien, 19. novembrī plkst. 17:00 Bauskas Bērnu un jauniešu centrā notiks seminārs jauniešiem „Komunikācijas labirinti”, kas tiek rīkots biedrības „NEXT” un biedrības „Projektu darbnīca kopienām" projekta „TU.ESI.LV” ietvaros.

Semināru vadīs Jānis Bukšs, kurš ir dzīvojis Bauskā, bet šobrīd darbojas kā sociālo mediju projektu menedžeris Biznesa augstskolā „Turība", kā arī iesaistās ekstrēmā velo kustībā „Greentrials".

„Neformālā gaisotnē semināra laikā Bauskas jauniešiem būs iespēja uzzināt komunikācijas veiksmes stāstus, uzzināt komunikācijas kā nodarbošanās jomas plusus un mīnusus, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus komunikācijas ekspertam Jānim” atzīst biedrības „Projektu darbnīca kopienām" pārstāve Evija Rudzīte. 

Neformālajā seminārā aicināti piedalīties 13 līdz 25 gadus veci jaunieši no Bauskas novada, pasākuma norises vieta Bauskas Bērnu un jauniešu centra Dzeltenā māja, Rīgas ielā 8, Bauskā, 3. stāvā.

Projekta „TU.ESI.LV” mērķis ir veicināt Latvijas reģionu jauniešu līdzdalības, uzņēmējdarbības un sadarbības prasmes. Projekta ietvaros visos Latvijas reģionos norisinās forumi, tikšanās, diskusijas, apmācības, kā arī citas aktivitātes, kuru laikā bērni un jaunieši iegūst līdzdalības, uzņēmējdarbības un sadarbības prasmes un pieredzi, lai iesaistītos savas pašvaldības dzīvē un sabiedrībā notiekošajā.

Projektu „TU.ESI.LV" īsteno biedrība „NEXT” sadarbībā ar biedrību „Projektu darbnīca kopienām" un citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā. Projektu „TU.ESI.LV" finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu „TU.ESI.LV" finansē EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts un Aizputes un Ogres novada dome. Vairāk informācijas www.sif.lv , www.eeagrants.lv, www.eeagrants.org un www.aizputesnovads.lv

Papildus informācija
Evija Rudzīte
biedrība „Projektu darbnīca kopienām"
evija.rudzite@gmail.com
29149533


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas