Otrdiena, 02. Jūnijs, 2020. Emma, Lība

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina pievienoties Lāpu skrējienā par godu Latvijas Robežsardzes 100. un Baltijas ceļa 30.gadadienai


Aicina pievienoties Lāpu skrējienā par godu Latvijas Robežsardzes 100. un Baltijas ceļa 30.gadadienai2019.08.23 Komentāri (0) Aicina pievienoties Lāpu skrējienā par godu Latvijas Robežsardzes 100. un Baltijas ceļa 30.gadadienai

Ikviens interesents 23.augustā aicināts pievienoties Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Bauskas novada pašvaldības kopīgi organizētā Lāpu skrējienā par godu Baltijas ceļa 30.gadadienai.

Lāpu skrējiena starts paredzēts plkst. 11.45 pie degvielas uzpildes stacijas Neste, Elejas ielā 1. Latvijas Republikas Valsts robežsardzes amatpersonas, kopā ar Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas sportistiem un visiem brīvprātīgajiem interesentiem, dosies lēnā un rāmā skrējienā līdz Bauskas novada domes ēkai, Uzvaras ielā 1. Svinīgais pasākums plānots no plkst. 12.00 pie ozola, kurš iestādīts par godu Latvijas simtgadei. Pasākumā klātesošos uzrunās Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Bauskas novada domes pārstāvji. Par muzikāliem priekšnesumiem gādās Codes folkloras kopa „Dreņģeri”.

 

Pēc neilgā pasākuma, Lāpu skrējiena dalībnieki turpinās skrējienu no domes ēkas līdz otrpus Mēmeles tilta autostāvvietas “kabatiņai”, no kurienes lāpa tiks transportēta uz Rīgu.

 

1989.g. 23. augustā trīs Baltijas valstis izveidoja 650 km garu cilvēku ķēdi. Baltijas ceļš kļuva par vienu no nozīmīgākajiem modernās Lietuvas, Latvijas un Igaunijas vēstures notikumiem. Dzīvā ķēde no Viļņas līdz pat Tallinai visai pasaulei demonstrēja Baltijas valstu solidaritāti un  apņēmību vienoti tiekties pēc brīvības un Baltijas valstu neatkarības.

 

Skrējiens paredzēts pa ietvi, neierobežojot satiksmi.

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas