Ceturtdiena, 28. Oktobris, 2021. Antoņina, Ninona, Ņina, Oksana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Forums

Foruma noteikumi

 1. Šis forums ir vieta Bauskas novada pašvaldības mājas lapas apmeklētāju viedokļu apmaiņai un konstruktīviem priekšlikumiem ar pašvaldības darbību saistītām tēmām.
 2. Bauskas novada pašvaldības darbiniekiem nav pienākums atbildēt uz forumā uzdotajiem jautājumiem, jo tiem paredzēti šādi kanāli:
  • Bauskas novada pašvaldības e-pasts: dome@bauska.lv
  • elektroniska sarakste vai telefoniska saziņa ar atbildīgajiem pašvaldības darbiniekiem. Kontakti atrodami Bauskas novada pašvaldības mājas lapā sadaļā „Kontakti"
  • rakstisks iesniegums
  • Sadaļa „Vēstule pašvaldībai” Bauskas novada pašvaldības mājas lapā 
 3. Forumā piedalās tikai reģistrēti lietotāji.
 4. Pirms ziņojuma nosūtīšanas ieteicams pārlasīt un nepieciešamības gadījumā koriģēt tā saturu.
 5. Foruma lietotājiem nepieciešams cienīt citus foruma dalībniekus arī tad, ja viedokļi ir atšķirīgi.
 6. Foruma tēmās, komentāros, kontaktinformācijā nav atļauts ievietot rupjus, cieņu aizskarošus vai draudus saturošus, nacionālu un rasu naidu kurinošus, neētiskus, pornogrāfiska rakstura, kā arī cita satura ziņojumus, kas pārkāpj LR likumus un normatīvos aktus.
 7. Foruma lietotājs ir pilnībā atbildīgs par sniegtās informācijas un uzskatu patiesumu un atbilstību foruma noteikumiem un Latvijas Republikas likumdošanai. Par lietotāju uzdarītajiem likumpārkāpumiem foruma administrācija nenes atbildību.
 8. Foruma sadaļu nedrīkst izmantot privātai sarakstei, sludinājumiem, reklāmai un antireklāmai, kā arī nav atļauts ievietot vienu un to pašu ziņojumu vairākkārt vai ievietot tēmai neatbilstošu ziņojumu.
 9. Foruma ziņojums atspoguļo rakstītāja viedokli, un tas var nesaskanēt ar Bauskas novada pašvaldības viedokli.
 10. Foruma administrācija ir tiesīga bloķēt lietotājus, kuri pārkāpj šos noteikumus, kā arī dzēst vai rediģēt ziņojumus, kas neatbilst šiem noteikumiem
 11. Administrācijas lēmums par forumā ievietoto rakstu dzēšanu, lietotāju izraidīšanu vai viņu tiesību ierobežošanu, IP adreses bloķēšanu un par jebkādām citām izmaiņām ir galējs un neapstrīdams.
 12. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma lapas administratoram, taču tā netiek sniegta trešajām personām (izņemot gadījumus, kad tiek ierosināta lieta un to lūdz valsts policijas pārvalde ar rakstisku iesniegumu).
 13. Publicējot ziņojumu, foruma dalībnieks apstiprina, ka ir iepazinies un piekrīt foruma noteikumiem
 14. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mājas lapas administratoru, rakstot e-pastu webinfo@bauska.lv .